Opět došlo k dalšímu útoku na vitrinu KAN v Přerově

Je nutno upozornit, že vedení policie v Přerově je v rukou starých komunistických kádrů. Absolutní neobjasněnost těchto útoků je výsledkem aktivit kryptokomunistických struktur uvnitř bezpečnostních složek včetně BIS.

V nočních hodinách ze dne 30 .6. 2007na 1. 7. 2007 došlo k dalšímu útoku na vitrinu KAN v Přerově. Skleněná výplň byla roztříštěna, část propagačních materiálů zmizela a vnitřek vitriny byl polepen samolepkami s nápisem „stop radarům USA“ .

Ve vitrině byl před útokem článek z tisku od senátora Jaromíra Štětiny, který upozorňoval na pochybné praktiky Okr. státního zastupitelství v Přerově v záležitosti stíhání místopředsedy vlády Jiřího Čunka, propagační plakát knihy „Vladimír Hučín – není to o mně, ale o nás“ a kritické názory na zločinné praktiky bezpečnostních složek za vlády ČSSD.

Je nutno upozornit, že vedení policie v Přerově je v rukou starých komunistických kádrů. BIS je v těchto záležitostech účelově naprosto neschopná a drtivá většina občanů má strach se v této věci nějak svědecky angažovat, neboť si uvědomuje, že na vedoucích místech v bezpečnostních složkách, včetně státních zastupitelstvích jsou lidé, úzce napojeni na bývalé komunistické struktury. KAN a KPV již za dobu svého působení zažily desítky podobných útoků včetně bombového útoku na kancelář KPV, střelbu do oken a pod. Absolutní neobjasněnost těchto útoků je výsledkem aktivit kryptokomunistických struktur uvnitř bezpečnostních složek včetně BIS.

Vladimír Hučín, 1. 7. 2007 Přerov