Remcat a stěžovat si umí každý. Michal Horáček bude volit Evropu společně

blesk.cz,
20. května 2019, autor, foto: Evropa společně

Aktivně pracovat na řešení problémů, které sami nezvládneme, jako je migrace a bezpečnost vůbec, to už je práce. Do té se na české politické scéně nikomu moc nechce. Hudební producent Michal Horáček sice není členem Evropa společně (ESO), ani je nepodporuje penězi, přesto se rozhodl hnutí s europoslancem Jaromírem Štětinou ve volbách do Evropského parlamentu (24. – 25. května) podpořit a dát jim svůj hlas.

Po herečce a diplomatce Magdě Vášáryové, soudkyni Elišce Wagnerové vyjadřují podporu s proevropským hnutím Evropa společně (ESO) další osobnosti z Česka i zahraničí. Podle průzkumu STEM/MARK mají šanci uspět i neparlamentní strany jako je právě Evropa společně (ESO) s lídrem Jaromírem Štětinou.  Z analýzy STEM/MARK zároveň vyplývá, že 16 % voličů zvažuje volbu Jaromíra Štětiny a hnutí Evropa společně.

Lidé v hnutí Evropa společně to myslí s Unií vážně, proto je budu volit!prohlásil Michal Horáček

Evropa společně (ESO) chce moderní, férovou a kulturní Evropu, ale hlavně Evropu bezpečnou. „Bezpečnost je základ, bez ní se jako společnost nemůžeme svobodně rozvíjet. Musíme si civilizovaně poradit s migrací, ale musíme se tvrdě postavit i hybridní válce,“ vysvětluje nynější europoslanec Jaromír Štětina. “V boji proti manipulacím můžeme přitvrdit,” dodává.

Jaromír Štětina nekecá, jedná

Hudební producent Michal Horáček, známý nejen svými texty a kandidaturou na prezidenta republiky, si myslí, že právě Evropa společně (ESO) to myslí s Evropou nejvážněji. Je si až doslova jistý, že Evropa společně, a hlavně europoslanec Jaromír Štětina, vidí všechny složitosti práce v Evropském parlamentu a rozumí tomu. Proto bude volit Evropa společně s lístkem č. 37. A co vy? Sdílejte článek a dejte najevo svůj názor!