Týdeník Reflex slaví 15. výročí svého založení

V rámci oslav 15. výročí založení týdeníku Reflex se Jaromír Štětina zúčastnil diskuse na téma „Vztahy politiky a médií“, ve které polemizoval s reportérem Reflexu Danem Hrubým. Diáskusi moderoval Jan Pokorný z Radiožurnálu.

Oslavy výročí vrcholí velkou výstavou v Letohrádku královny Anny v areálu Pražského hradu.  Rozsáhlá výstava je vyvrcholením ročního projektu, se kterým Reflex a jeho osobnosti procestovali doslova celou republiku. V deseti městech se od loňského léta vystřídalo deset unikátních tematických výstav přibližujících vše, co Reflex v celé své historii čtenářům, svým příznivcům i kritikům, mediální, ale i kulturní a společenské scéně přinesl. Právě otevíraná pražská výstava je první příležitostí, jak veškerý sesbíraný materiál vidět na jednom místě pohromadě.

„Pražská výstava je pro Reflex třešničkou na jeho pomyslném narozeninovém dortu. Na začátku tohoto projektu byla jenom snaha pochlubit se tím, co jsme za 15 let vytvořili a ovlivnili. V průběhu putování po jednotlivých městech se snaha změnila ve vášeň a radost z toho, jakou odezvu naše výstavy mezi návštěvníky měly. Příprava každé z nich se pro nás stala příjemným, i když náročným zpestřením každodenní práce,“ říká šéfredaktor Reflexu Petr Bílek.