Něco hezkého z pošty

Psaní

Psaní

stanislav.vachulka@seznam.cz

31. ledna 2018, autor: Stanislav Vachulka
Pěkný večer z Moravskoslezského kraje, neb z Hrdého Slezska!

Tak jsem si Pane Euro neposlanče poslechl Váš pláč na Seznamu.cz. Pane ŠTĚTINO vždyť Vy už lžete sám sobě. Vy jste takový zarytý bijec proti Putinovi, až mám o Vás strach, že to nedáte. Pane ŠTĚTINO, jak se Vám za komunistů cestovalo po Sovětském Svazu po oblastech, kde mohli jenom prověření lidé? https://www.databazeknih.cz/knihy/od-pramenu-k-oceanu-37272

Klonil bych se k úctě k Vám, že té ,,Stoličnaje“ někdy škodí. Mějte se krásně a vězte, že ing. Miloš Zeman je opět zvolený president.

S naším hornickým ,,Zdař bůh“ Vachulka Stanislav.;-)

Názor

Názor

s.guru@seznam.cz

31. ledna 2018, autor:
Napsal bych Vážený pane, ale nejsem si už jist, zda si Vás vážím.

Nevadilo mi, že jste pobíhal po Rusi a propagoval ji za totáče dělnému lidu. Pochopil jsem, že jste ze strachu nebo pro oklamání podepsal spolupráci StB. Nevadilo mi, že měníte politické názory a spolupracovníky a vehementně obhajujete ten názor, který hlásá strana pod jejímiž křídly se nacházíte. Dovedu to pochopit, všichni se učíme a proto se vydáváme špatnými cestami a kličkujeme. Ve své podstatě jde o přežití a to v co nejlepších ekonomicko-společenských podmínkách. Vám se to ke sklonku života povedlo. Jste poslanec UE, která žije na dluh, protože jí sdružení země financují z deficitu svých rozpočtů. ˇ

Vadí mi na Vás jedna jediná věc a to demagogický projev, projev roztřepaného, nevrlého starce. Skoro se to nedá poslouchat. Paralyzujete a ničíte i správně vyřčené názory. Zeman je v tom lepší. K mému zděšení jste se připojil k těm, kteří z mocensky skoro bezvýznamné osoby prezidenta dělají diktátora. To jaký Zeman je všichni dobře vědí,. On je jediný politik poměrně konzistentními názory. U něho neplatí formule, „kam vítr, tam plášť“. To co dnes dělají novináři, politologové (převlečení politruci) a dle mého názoru i Vy je přesně to co nastartovalo problémy v Jugoslávii. Jen vyhrocujete situace a dramatizujete to, čeho by si normální občan ani nevšiml. Vrcholem je názor, že lid špatně volil. Kde berete tu troufalos demagogicky tvrdit a hrůzostrašně popisovat stav politického klimatu v ČR po volbách. Vaše názory nejsou ty jedině správné. Tak se přece choval Stalin, Hitler a jiní diktátoři. Vy jste přece demokrat nebo s úplně mýlím ?

Dříve komunista, dnes antikomunista

Dříve komunista, dnes antikomunista

loudil.jar@seznam.cz

31. ledna 2018, autor: Loudil
Dobrý den,

jsou lidé zcela zbyteční, ze kterých mám jenom srandu. Jedním z nich jste i Vy. Kdysi jste se stal dobrovolně členem KSČ ,nyní jste ovšem zuřivý antikomunista. Tohle ví o Vás celý národ. Divím se, že někdo může tak hluboko klesnout. Brouk Pytlík české politiky.

Loudil

komunista

komunista

sheen@centrum.cz

1. ledna 2018, autor: Robby
Nazdar ty fašistická zrůdo a kurvo všech kurev Štětino. Na PL ses přiznal že jsi se upsal STB. A takový zkurvený prase všech prasat bastard bude něco říkat o komouších. Jsi jen bezpáteřní zkurvená kreatůra kolaborant a vlastizrádce.Co na to říkají tvý voliči fašistické strany TOP09. Kariéristický prase který udávalo a udává za každého režimu. Na takové kurvy jako jsi ty lidskej odpade Štětino je dobré pořekadlo. Které pořád platí na takové kurvy a piče jako seš ty zmrde Štětino. Bolševik včera. Nacista dnes.

stetina

stetina

novikovp@seznam.cz

31. prosince 2017, autor: J. Veselý
Soudruhu Štětino.
Před nějakou dobou jste napsal vyzvu a to asi v takovém smyslu. Měli by se sjednotit všechny demokratické sily. Něco v podobném smyslu. Tehdy jsem vám odepsal, nemohu si jako antikomunista představit ,že bych se spojoval s komunistou. A nyní je vaše činnost ještě rozšířena, podepsal jste to STB. Ale to není pro mě překvapení, alespoň u vás. Nejste sám kdo se svým tzv „antikomunizmem“ pokouší vytvořit mlhu za svou minulostí . Ale vy jste v tom vynikal.
Vím ,že se komunisti zdravili čest práci, bylo mě to divné ,protože za většinou z nich, kromě keců ,nic nezůstalo.

Takže soudruhu Štětino Štětinoviči.
Čest práci.
Veselý J

komunista

komunista

komunista

komunista

sheen@centrum.cz

1. ledna 2018, autor: Robby
Nazdar ty fašistická zrůdo a kurvo všech kurev Štětino. Na PL ses přiznal že jsi se upsal STB. A takový zkurvený prase všech prasat bastard bude něco říkat o komouších. Jsi jen bezpáteřní zkurvená kreatůra kolaborant a vlastizrádce.Co na to říkají tvý voliči fašistické strany TOP09. Kariéristický prase který udávalo a udává za každého režimu. Na takové kurvy jako jsi ty lidskej odpade Štětino je dobré pořekadlo. Které pořád platí na takové kurvy a piče jako seš ty zmrde Štětino. Bolševik včera. Nacista dnes.

demstav@volny.cz

18. prosince 2017, autor: Zdeněk Růžička
Ty debile, odstěhuj se někam do prdele a neotravuj v Česku. O tvé posrané výblitky nikdo nestojí
a názory idiota nikoho nezajímají. Zalez zpět do prdele Bruselu a nezapomeň přitom mávat červenou
knížkou. Lidé si pamatují takové hajzly. Neumíš nic jiného, než lhát a živit se na úkor slušných lidí.
Z.Růžička
[/toggle]

V TUPce nehledejte zdravý rozum

V TUPce nehledejte zdravý rozum

zpráva skrze Facebook

22. února 2017, autor: Dušan Bíro
V TUPce nehledejte zdravý rozum. Strana, která připomíná politickou mrtvolu, se rozhodla postavit se i proti posledním zbylým voličům, když podobné duševní mrzáky jako je Štětina, nechává promlouvat na veřejnosti. Není lepšího důkazů než fakt, že TOP09 je složená s debilů, parazitů, teploušů a pornolezeb. Havloidní paskvilové, fetky, dobroserský vykrouceniny, zbabělci, kolaboranti, paraziti a netáhla v neziskovkách, jste všichni stejná verbež. Štětino, máš několik možnosti. Vzhledem k tomu, že už jsi starý dementní kokot s odporným ksichtem, (chtěl bych vidět tu ošklivou kurvu co tě porodila) ti dopuručuji nechat se zbavit svéprávnosti anebo si vpálit kulku do hlavy. Jinak budeš chcípat ve velkých bolestech a hodně dlouho.

pablb

pablb

invocz@razdva.cz

4. ledna 2017, autor: Petr Votava
Vážený bývalý komunisto,

po přečtení vašeho vyjádření na Facebooku mohu váš názor okomentovat pouze
názvem filmové komedie „Ještě větší blbec než jsme si mysleli“.

S pozdravem

ještě více hlupáků mezi europoslanci za TOP 09

člemnka ČSSD a velký příznivce našeho presidenta,kterému Vy nesaháte ani po paty

člemnka ČSSD a velký příznivce našeho presidenta,kterému Vy nesaháte ani po paty

milada.jaskova@seznam.cz

29. prosinec 2016, autor: Milada Jašková
Pane poslanče,to co jste napsal o Alexandrovcích mne natolik rozlítilo,že Vám musím napsat,že jste nula,okamžitě by Vás měli odvolat a za Váš výrok potrestat,je to hyenismus,co jste si dovolil!!!!!!!

Milada Jašková,Kopřivnice ,dlouholetá člemnka ČSSD a velký příznivce našeho presidenta,kterému Vy nesaháte ani po paty

Novoroční pozdrav spolužákovi

Novoroční pozdrav spolužákovi

J.Mandlik@seznam.cz

29. prosinec 2016, autor: Jiří Mandlík
Mirku,

jsi gauner a stydím se za to, že jsem byl Tvůj spolužák. Doufám, že dopadneš až na dno, a že Tě už nikdy neuvidím/neuslyším/nebudu číst. Obávám se, že bych porušil své mravní zásady a do Tebe si kopl.
Tuto dva a půl roku starou zprávu dnes doplňuji/měním tak, že se vynasnažím Tě (s přemáháním gramaticky zachovávám velké „T“) potkat, abych Ti mohl plivnout do ksichtu.

Jirka Mandlík

estébáku

estébáku

honza13.6@seznam.cz

25. prosinec 2016, autor: Jan Nedvěd
Štetino, dnes jsem si přečetl Váš komentář k letecké nehodě Alexandrovců. Nejsem žádným přívržencem Ruska, ale to co poslední 2 – 3 roky vychází z té vaší bolševické palice, je na takové úrovni, že se těším, až to teď po amerických volbách i v Evropě konečně praskne, budete doufám jeden z prvních, který budete viset někde v Praze na kandelábru. Kandidátů v této zemi bude mnoho, po komentáři v PL i buzerant Jakub Janda.

Jan Nedvěd – Arnoltice u Děčína

Reakce

Reakce

m.portychova@volny.cz

25. prosinec 2016, autor: Marie Portychová
Velice nás pobouřily vaše výroky o Alexandrovcich.Chodili jsme na ně zamlada ,chodíme stále,protože jsou nepřekonatelní.Pokud se vám nelíbí,tak na ně nechodte a nevyjadřujte se k tomu,čemu nerozumíte.Jsou to sice vojáci,ale také lidé,kteří rozdávají radost,což se o vás v TOP 09 říci nedá. Doufám,že lidé ví,komu mají dát svůj hlas.Marie Portychová a přátelé z Liberec

Ach joo

Ach joo

profesional@detectiv.cz

20. prosince 2016, autor: martin BATHA
Soudruhu Stetino, diky za Vas otevreny nazor v CT24 !
Nebudu se snizovat k urazkam, to nic neresi.
Kdyz jsme spolu jednou osobne mluvili, rekl jste mi, ze do senatu kandidujete Vy i K. Swanzenberk proto, ze se to dobre vyjima na vizitkach 🙂
Mam Vas tedy zarazeneho jako klasickeho prospechare a koho chleba jis, toho….
Ale vazne, jste si vedom toho, jako moc ublizujete teto zemi ? Mate vubec zbytek zdraveho svedomi, nebo Vam uz soudruzi neomarxisti z Bruselu uplne vymyli mozek ?
Vase deti ci vnoucata / pokud je tedy mate/ Vam jednou podekuji a budou se ptat, coze jste to v tom Bruselu delali za zverstva ?
Vite, urcite nejsem vseved, je mi pouhych 46 let, mam pratele po celem svete a zatim si dokazi dat jedna a jedna dohromady. Jsou to stale a stale dve !
Jste v parte tech nejvetsich lumpu, lhahu a hrobaru Evropy jako takove.
Blizi se ale volby, a ja verim, ze Vam i Vam podobnym vystavi rarod stopku ! Sami jste svou politickou korektnosti, zatajovanim vseho, co se Vam nehodilo do toho ultra levicackeho kolotoce, nahnali spousty realisticky a pragmaticky umirnenych volicu, do tezke pravice a brzy budete sklizet ovoce Vaseho jednani, konani, lhani….
Politici radi zapominaji, lide vsak nikoliv a pamatuji si, kdo jim ublizoval !

martin BATHA

jste prase

jste prase

apeks@seznam.cz

20. prosince 2016, autor: Ruda
Štětino,
vy jste odpad lidské společnosti. Prase, které, jak doufám, brzo chcípne…

Vyjádření k Vaší ctěné osobě

Vyjádření k Vaší ctěné osobě

VojtechUrbancik@seznam.cz

20. prosince 2016, autor: Vojtěch Urbaníček
Jste prostě hňup! Jiný výraz pro Vás pohříchu nalézt nemohu…

Bez úcty
Vojtěch Urbančík

útok v Brlíně

útok v Brlíně

LudekStastny@seznam.cz

20. prosince 2016, autor: L.Šťastný
Tak jsem Tě slyšel, jak jsi to okomentoval a musím říct, že jsi kolaborantské hovado. L.Šťastný

komunista

komunista

sheen@centrum.cz

19. prosince 2016, autor: ROBBY
Tak co ty estébácký zkurvený hovado Štětino byl jsi včera zapálit svíčku za masovýho vraha fašistu zloděje kolaboranta a vlastizrádce Václava Prasete Havla. Kurvy jste totiž byli oba dva on aspon si dal tu službu a konečně zdechl na rozdíl od tebe co škodíš naši zemi pořád zkurvysynu. Tak tě dobytku a zmrde Štětino přeji všechno nejhorší neveselé svátky a špatný nový rok 2017. A aby ses na Silvestra uchlastal k smrti a konečně jsi v krutých bolestech chcípnul ti přeje s celého srdce  PF 2017 SMKČ.

Europoslanec

Europoslanec

mam56@seznam.cz

24. listopadu 2016, autor: J. Moravec
Navrhuji, aby jste si koupil bílé ponožky a trénoval skok do rakve, místo těch hovadin co povídáte v europarlamentu.

J. Moravec

stydím se za volbu

stydím se za volbu

hufhendr@gmail.com

23. listopadu 2016, autor: Václav Dvorský

Dobrý den pane Štětino,

pamatuji si Vás jako kameramana a v prvních volbách jsem Vám dával hlas.
Dokonce jsem v hospodě přesvědčoval kamarády, že jste nejlepší možný
kandidát. Dnes se za to šíleně stydím a doufám, že už na to všichni
dávno zapomněli.

S pozdravem


Václav Dvorský

doporučení

doporučení

ivosek50@seznam.cz

30. srpna 2016, autor: Ivoš

Ty hajzlíku…podívej se na svou historii…..jsi nemožný a nevěrohodný …..zalez a mlč…buď rád,že tě nic nebolí….Ivoš

ty chcípáku jeden

ty chcípáku jeden

evropajenprobilourasu@seznam.cz

26. května, autor: Michal Šefr

Ty chcípáku,tak podle tebe je Zeman kolaborant?že má přátelský vztah s Ruskem a Čínou?to tě sere?
a co jsi ty?obyčejná lidská hnida,která střídá jednu politickou stranu za druhou a jde vždy tam,kde to vypadá na dobrý místečko.Jsi bezcharakterní špína.Zeman,na rozdíl od tebe je politik úspěšný,stejně tak Klaus,stál a stojí si za svými názory a hlavně je nemění ani názory ani partaje jako ponožky,jako to děláš ty.
Na tvým místě bych zalezl do kanálu, mezi potkany a nevylejzal bych,jenže ty máš ještě takovou drzost urážet a špinit ty,co jsou schopní.Je mi jedno a respektuji názor,třebas opačný na Zemana,Klause…od těch,kteří jsou na jeho úrovni anebo ti,co něco dokázali,v životě a v politice.Jenže ty jsi dokázal pouze urážet a měnit partaje,odprava do leva a zase opačně.Jste žumpa nejen politiky,ale i lidská žumpa.
Michal Šefr

komunista

komunista

sheen@centrum.cz

9. května, autor: ROBBY

Zdar ty zkurvený kolaboranský odporný spičený proamerický havloidní prase Štětináči. Ty ses zase předvedl na akci těch Ruských vlků. Ty bys měl pomlčet o SSSR komunisto a estébáku ožralý prase které je potřeba zabít ty hnuse. Tam se podívej na vlastní minulost ty zkurvený dobytku takoví prasata jak jsi ty budou jednou viset až se s toho poserou  ŠTĚTINÁČI ZDECHNI TY ZMRDE NA RAKOVINU.

Oznam

Oznam

sedivecpik@seznam.cz

31. března 2016, autor: sedivecpik@seznam.cz>

To je váš fašista

Já, Mireček Kalousků,
voličům dám na housku.
Na koblihu, na tu nemám,
po housce já každému dám.

Voličů já stovky najmu,
Bursíka si k tomu přizvu.
Volby blízko, Číňan tady,
neopustím této zrady!

Jaromíra dám do štítu,
Michael dělá též záštitu.
A co Khárl? To je jasné.
Žádný spánek! Křičí hlavně!

Milošovi jasně řeknem,
že Číňana tady nechcem!
Brání nám zde při procházce,
na Hradčany dnes se nám chce!

Když tady byl Obama,
byla všude zábrana.
Jenže dolar, ten je jistý,
co však dolar mě zajistí?

Mám však štěstí, Tibet v Číně,
lidská práva jsou jim v klíně.
Já teď z toho chci mít prospěch,
u voličů sbírám úspěch.

Škoda však, že nemám štěstí,
Češi maj mě dnes už dosti.
Těch pár lidí ještě věrných,
to už není ten houf hodných.

Voličů kdys měl jsem hodně!
A těch peněz! Časy hojné!
Z dotací se dalo žíti,
všude bylo dosti k pití.

Dneska musím hlásat právo;
jsme si rovni, lidská hávo!
Lidská práva nesmí nám brát!
Já mám právo s flaškou si hrát!

Důležitý oznam

Důležitý oznam

sedivecpik@seznam.cz

31. března 2016, autor: sedivecpik@seznam.cz>

Dobrý den zloději

Už je to tady:

Pravda a láska zvítězí. Vy šmejdi.
Zdravím vás zloději!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
Národ jásá

ODS 6,8 %
STOP 09 6,3 %

To máte ještě hodně.
Fialo, ty pako, vidíš jak jsi zvedl preference ODS.Ty tukane!!!!!!
Ochlasto, kam jsi to dotahl???? Ožer sa!!!!!!!Emigruj do Tibetu.Kněži tě tam vše naučí i makat.Vole…..

Pá.Pá. Debilové a zloději!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oznam pro chudé

Oznam pro chudé

sedivecpik@seznam.cz

28. března 2016, autor: sedivecpik@seznam.cz

Dobrý den paka a ostudy státu!

Vy dobytci. Jenom děláte ostudu tomuto státu. Kalousku se svým bordelem, Fialo a spol. Jaste ubozí extremisté. Te n váš slavný Tibet je úplně ubohý. Vy dobytci. Hlavně že tam všichni jezdí „duševně a duchovně relaxovat“, to je opravdu útisk jak blázen, samý líný budhista bez práce, rozřehtaný od ucha k uchu, neustále obdarovávaný a nikdy sám tvrdě nepracující (stejně jako vy), jako většina obyvatel Číny… To je opravdu teror nad teror Číňanů v Tibetu. A Dalajláma cestující si po světě za cizí prachy tak svobodně, jako nikdo, to je taky hotová diskriminace…
Vy, sebestřední hlupáci i s dobytkem Bursíkem , se považujete za elitu národa, která by nám chtěla přikazovat. Má to ovšem jeden háček vy dobytci,nemáte totiž podporu lidí (kromě pár pržských blbů) a nic než ostudu tomuto státu neděláte.
Jestli tohle vidí pan Havel z nebíčka, tak musí být velice smutný. Posílám pozdrav k vám nahoru, Václave.
Doufám, že již brzy se tento stav změní. Vy zloději i s Bursíkem a Klausem budete za katrem, a česká země bude opět česká země. Jinak tady bude strašná mela, to co jste tady vy spolu s usáky a kapitalisty zničili za 26 let budeme my dávat minimálně 100 let do pořádku a to budou obnoveny doly pro ty co to tady zničili..
Do dolů a makat.
To vám přeji vy zmetci

Třebíč

Třebíč

jiribecicka@centrum.cz

21. března 2016, autor: Jiří BEČIČKA

Pane ing.,
reaguji na Vaše vystoupení v Třebíči, kde jistě před tisícihlavým publiku jste podporoval vše co bylo na Ukrajině vykonáno ve jménu dobra. Vím, že moje maličkost nic nezmože, může si pouze o Vašich názorech udělat názor a ten názor na Vás je pouze v kategorii „lituji Vás“. Dříve se takovým lidem a s názory, které prezentujete říklalo váleční štváči a vy jako kádr – kádrová rezerva jste tyto termíny hodně používal.

JUDr. Jiří Bečička z HK

p.s. bohužel volby do EU jsou daleko a pak věřím, že za ty drahé peníze neb udete hlásat ty své myšlenky

Poděkování

Poděkování

sedivecpik@seznam.cz

10. února 2016, autor: sedivecpik@seznam.cz

Dobrý den
Vy, kavárna LOP 09, ODS (oba po smrti) a další zmrdi typu Štětiny,knížete,Havla,Dobrovského,Halíka jste poněkud vypatlané mozky a efekt nenávistné pernamentní lživé antizemanovské propagandy se stal vaší pravicovou fraškou s opačným efektem a jejich cestou do politické žumpy.Už abyjste tam byli vy zloději.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ Lid vás nezajímá,jen vaše zlodějny.Nepomůže vám ani nový objekt místo fašisty a posraného knížete- zloděje, Martin Ženíšek. Další idiot LOP 09.
Za to vám děkujeme.
Preference našemu panu prezidentivi díky vám zase rostou.Perfektní.
Pá.

Novorocni zdravice

Novorocni zdravice

anofert@post.cz

7. ledna 2016, autor: agent bures

Soudruh štětináč,

Ty starej syfilitiku, co krásného a poučného nám povíš o tom, jak se arabští šviháci na Silvestra dvořili germánským Brunhildám? To je ten krásný nový barevný, rozjásaný svět, o kterém nám stále pěješ, který nám vychvaluješ, starej syfilitiku.

Doufejme všichni, že časem se junáci přece jen osmělí a hnojně přispějí k evropské demografii. Snad se naučí oskákat Němkyně místo koz a oslic.

Čest Tvé záslužné bruselské práci, prde!

Michal Kuklík, obecní chudý obce plzeňské

Komunista

Komunista

sheen@centrum.cz

7. ledna 2016, autor: Robby

Nazdar ty kolaboranská fašistická špíno Štětino nejen že skončíš v koncentráku až my komunisté se vrátíme k moci kde budeš dřít k smrti. Tak tě ještě oběsíme a střelíme ti kulku mezi oči. Ty jsi jen odporná bezcharakterní kurva co má co nejméně mluvit o komunistech a sám jsi byl jedním z nás. Normálním lidem je z tebe zle ty bezcharakterní kariéristickej hajzle a chlastem zničená Štětinácká trosko. A když tě nezabijeme my komunisté doufám že dostanež s chlastu rakovinu a bude tě žrát zaživa a ty budeš zdechat opravdu krutýmy bolestmi. Protože jedině bolestivou smrt tě ty dobytku my komunisté přejeme. A až zdechneš budeme slavit víc než za zločince a kolaboranta Havla.

Vy a v komunistickém koncentráku?

Vy a v komunistickém koncentráku?

b.kuresta@email.cz

6. ledna 2016, autor: Kurešta

Pane europoslanče,

četl jsem, že máte strach, že kdyby se vrátila komunistická
totalita, skončil byste v koncentráku…
To se tedy divím…myslím, že nemusíte mít strach. Vždyť kdyby to nastalo,
jistě byste ke komunistům opět vstoupil, ne?

Když jsou v kurzu Zelení, kopete za zelené, když TOP, kopete
za TOP-no a u komunistů už jste jednou byl, že?

Je mi z vás špatně, divím se, jak vůbec někdo tak křivý může
existovat a k tomu veřejně vystupovat.

Bez pozdravu
Kurešta

Pomateny AMIKU Štětino

Pomateny AMIKU Štětino

wkprnii@seznam.cz

6. listopadu 2015, autor: Burian
Pomateny AMIKU Štětino = Jednoho mrtvého a tři zraněné si v noci na pátek vyžádala střelba v areálu Arizonské univerzity na jihozápadě Spojených států.
PRASATA vražedne amicke, co ?

Štětko ty jsi nesoudny, nestoudny amikovsky ZUŘIVY extra UBOŽAK, ty zrudo, ty nepřijdeš nikdy k rozumu jsi od jakživa vypatlany mericky chrapoun jako cela zloděj sebrankA TOPšop PODVODNIKU, taky lhařu STROUPU sprostych, jeden fricek Trauťak pokaleny HUHŇA již leta CHRAPE v PS za naše z našich PENĚZ, dalši je nestydaty parazit a HULVAT z TOPpodvodneho šopu a je stale VOŽRALY jako to PRASE v DELIRIU, dalši to jsi ty je amicky nestoudny KOLABORANT a ZAPRDĚNY ZUŘIVY všivak, sejně jako cela ŠOPACKA HORDA špinavych KORYTAŘU … a ty ses KAPOŇI mezi sobě ROVNOU verbeš a chatru KREATUR taky VETŘEL do žumpni PARTY, pro špinave KORYTO, jak by NE, co Štětino ? Nikde by tě Štětko fousata amicka NECHTĚLI, protože vědi co jsi ZAČ za hlupak a my občane to taky dobře VIME kdo a co JSI = ZUŘIVY nestoudny FANATIK, je to tak !!! KARIERISTO zuřivy !!!…A to ČR v evroppskem parlamentu „“reprezentuje““ takovyto zamindrakovany UBOŽAK ! Fůůůjj…Raději Štětino UPALUJ POCTIVĚ PRACOVAT jako většina slušnych OBČANU a neparazituj na nas slušnych OBČANECH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Burian

Čest práci, soudruhu Štětino!

Čest práci, soudruhu Štětino!

mar.kok@seznam.cz

6. března 2015, autor: Martin Kokša
Čest práci, soudruhu Štětino – Plavče. Dáváte různé rozhovory, jestlipak také čtete pod nimi v diskusích to, co si o vás myslí obyčejní lidé a že jich je hodně. Že Vás baví tak lhát a blábolit takové nsmysly. Před rokem 1989 jste říkal o američanech že josu to agresoři a imperialisté a teď byste chtěl, aby tady byly jejich vojáci? Stejně jako Rudá armáda? Přeskočilo Vám? A jestlipak víte, že vaše podporování fašistů a banderovců na Ukrajině je trestný čin propagace fašismu podle §260 tr. zákona, za který byste mohl jít i před soud, až Vám skončí ta vaše imunita a nejen vy, ale celá TPFUJ09 v čele s opilcem Kalouskem a vaším maskotem, rakouským náckem a nedoučeným hajným z Orlíku? Jen abyste se pak nedivil. Tací jako vy, co dříve řvali SE SSSR NA VĚČNÉ ČASY A NÍKDY JIÍNAK a dneska zase řvou S USA NA VĚČNÉ ČASY A NIKDY JINAK, jsou jen bezcharakterní, nemorální odpad lidské společnosti beze cti a jejich páteře jsou rovné jak vývrtka. Že Vám ve vašich letech není hanba a trochu se nestydíte. Víte koho vůbec podporujete? Americká válka za nezávislost (1771–1783)…… Britsko-americká válka (1812-1815)…….. Mexicko-americká válka (1846-1848)…… Americká občanská válka (1861–1865)……… Války proti Indiánům (1865–1890)………. Španělsko-americká válka (1898)……….. Filipínsko-americká válka (1899-1913)……. Americké zapojení do Mexické revoluce (1914–1919)………. První světová válka (1917–1918) – válka v roce 1914………. Banánové války (1903–1935) – neoficiální označení pro americké intervence v Karibiku a Střední Americe……. Intervence v Panamě 1902-1903……. Okupace Nikaragui 1912-1933……….. OkupaOkupace Dominikánské republiky 1916-1924………………. Intervence v Hondurasu 1903, 1907, 1911, 1912, 1919, 1924 a 1925……….. Americké zapojení do Mexické revoluce (1914–1919)………… Druhá světová válka (1941–1945) – válka v roce 1939……….. Studená válka (1945–1991)……….. Korejská válka (1950–1953)…………. Válka ve Vietnamu (1964–1975)……….. Válka v Zálivu (1990–1991) – válka trvala cca půl roku………….. Válka v Jugoslávii (1991-2001) – na straně NATO…………… Válka v Afghánistánu (2001–současnost)……….. Válka v Iráku (2003–2011)……….. Válka na Ukrajině ( 2014-současnost)…………. A v těch „demokratickcýh intervencích“ USA bylo statisíce mrtvých. „Demokratická Ukrajina „ vyhnala zvoleného prezidenta, z parlamentu byla vyhnána více než čtvrtina poslanců, hlasuje se i za nepřítomné a pod hlavněni samopalů. Ředitel televize je ozbrojenci zfackován a přinucen podepsat abdikaci. Ozbrojenci gardového pluku AZOV pod znaky divizí SS Das Reich a Galizien systematicky vyvražďují civilní obyvatelstvo na východní Ukrajině. V Oděse benderovci pobili a upálili šest desítek občanů. Ženy znásilnili. Oligarcha Kolomojnyj vlastní tříticícovou soukromou armádu vyzbrojenou tanky a dělostřelectvem. Volba prezidenta proběhla jen na části území státu a stačí, když benderovské paravojenské jednotky fýrera Jaroše poručí, prezident stáhne ocas jako zpráskaný pes. Demokracii v ukrajinském podání může chválit jen proamerický zblblý a vymytý mozek. S pozdravem Čest práci soudruhu Štětino – Plavče z nejhorší strany od roku 1918 Martin Kokša

Štětináči je mě na blití s tebe!

Štětináči je mě na blití s tebe!

2. března 2015, autor: vodastana@seznam.cz
Štětináču je mě na blití s tebe! Zasranej aktivní agent KGB kterej jezdil do Svazu bez pasu i do míst kam lidi nemohli.Věřím že až se to Tady obrátí tak nový režim si poradí s takovými škůdci a parazity na zdravém těle slovanstva.Putina si vole neber vůbec do té své pokřivené huby!Všichni můžete být rádi že tam máme V.V.P a jeho vedení.Představa že by v Rusku se k moci dostal někdo kdo si bude myslet že jaderné zbraně jsou hračka tak pak by jste všichni se modlili za časy Putinovy ale to pozdě by už bylo! věřím v lidově demokratickou socialistickou komunistickou společnost a pak se se všemi zrádci a przniteli naší slovanské krve a zdravého slovanského ducha a nepřáteli Slovanstva a velkého Ruska po bolševicku zatočí a železným koštětem se imperialisti vymetou! Naše Rusko je sice kapitalistické ale naštěstí není u nás kapitalismus jak v česku nebo na západě. Vlastně nevim proč toto píšu,asi je to jen chvilkové nasrání když jsem přečetl ty dva články v HN a vím že ti to je u prdele štětináču ale to nevadí,aspon jsem si trochu ulevil Tak práci čest a míru zdar a imperialismu a jeho poskokům a kreaturám jako štetina,šwarzenberg,mejstřík a jiný kurvy zmar Zdraví tě Vladimír Vladimirovič Len

Z bufetu europarlamentu Rusko nezachráníš... 1. března 2015, autor: J. Rada

Z bufetu europarlamentu Rusko nezachráníš... 1. března 2015, autor: J. Rada

těm, kteří ho označují za rusofoba či válečného štváče, poslal jasnou odpověď. Dlouhá léta prý říká, že není třeba bát se Ruska, ale o Rusko, které desítky let znásilňovali komunisté a teď to dělají postkomunisté v čele s Putinem. Z bufetu v europarlamentu Rusko nezachráníš, vezmi zbraně , zorganizuj s Vitulou, Ženíškem a Kalouskem bojovou jednotku a vemte to v Kremlu do svých rukou !! J. Rada

Ubohé komentáře

Ubohé komentáře

1. března 2015, autor: Jiří Bečička
pane poslanče, děkuji za Vaše komentáře k politickému dění, které mohu okomentovat pouze “ ubohé „. s pozdravem JUDr. Jiří Bečička, HR.Králové

Seberte se a táhněte na Ukrajinu...

Seberte se a táhněte na Ukrajinu...

22. února 2015, autor: Zdeněk Růžička
Nevážený válečný štváči, co vy tady propagujete za své válečné choutky. Seberte se a táhněte na Ukrajinu do první linie a nesnažte se tam posílat naše lidi, kterým jsou Vaše. S Vaší minulostí se tam hodíte. Lezte si do zadku komukoliv, to je Vaše věc. Ale netahejte nás s sebou . Lidem jsou ty Vaše slovní výtvory pouze k smíchu. Vy jste ale spíše k pláč. Ano je třeba bojovat, ale proti takovým, jako jste Vy. A to tvrdě a nekompromisně. Proč chcete taha české lidi do války? Půjdou tam Vaše děti, nebo budete dělat s nimi hrdinu někde daleko v bezpečí: Na to přesně vypadáte. Děkuji za odpověď. Zdeněk Růžička

Není vám trapné na sklonku života se zesměšňovat?

Není vám trapné na sklonku života se zesměšňovat?

19. února 2015, autor: Miroslav Gregor
Pane Štětino, až zase budete tlachat v rádiu – mluvte prosím Vás jen za sebe. Tedy – JÁ bych měl dodávat zbraně na Ukrajinu, Ukrajinci bojují i za MNE atd. Těch 12 procent účastníků frašky zvané eurovolby Vám žádný mandát nedává, takže mluvte jen za sebe, není-li Vám trapné se na sklonku života zesměšňovat. Děkuji. M. Gregor. P.S. Upřímnou soustrast, Vaši chlapci v sandálkách z praporu Azov ( ti, co si tak libují v naci symbolice ) dostali řádně na frak. Člověče, proberte se, ve Vašem věku, máte toho ještě zapotřebí?

Štětino jsi neskutečné prase

Štětino jsi neskutečné prase

18. února 2015, autor: Pepa Novák
Jaromír Štětina: V Evropě je znovu nastolován komunismus. Ukrajinci to pochopili a povstali. Kryptokomunisti všech mastí to pochopili také, a proto podporují Putinaˇ Štětino jsi neskutečné prase, když máš v palici tento hnůj. Jsi válečný štváč a gauner stejně jako připochcávající se lump Schwanzenberg. U něj je to pochopitelné (trochu) protože je pohrobek gestapáka, ale ty lumpe, který jsi jako komouš jezdil po SSSR a měl jsi přístup do zakrytych gorodov jsi až neskutečná duševní zrůda. Boží mlýny melou pomalu, ale vytrvale. Zhebneš odpornou smrtí.

Kam se hrabeš na Petránka!

Kam se hrabeš na Petránka!

18. února 2015, autor: Vladimír Goby
Dobrý den, ale to si ani nezasloužíš. kam se na Jana Petránka hrabeš TY prázdná nulo, když ziješ a to za čí peníze TY prázdná nulo. Vladimír Goby

Jste jeden z největších převlékačů kabátů v republice

Jste jeden z největších převlékačů kabátů v republice

9. února 2015, autor: avenoskova@seznam.cz
Pane Štětino, Vaše drzost nezná mezí. Místo abyste se styděl za Vaše názory ať v minulosti, tak i v současnosti (jste jeden z největších převlékačů kabátů v naší republice) a vůbec nevylézal mezi slušné lidi, tak si dovolíte kritizovat pana Jana Petránka, kterému nesaháte ani po kotníky. Prosíme Vás, už se nepřipomínejte. Každá Vaše věta je naprostá hrůza. Od horlivého komunisty jste se stal jedním z největších válečných štváčů. Doufáme, že v Bruselu máte kam zalézt, abysme o Vás už neslyšeli a nevěděli. Přečtěte si názory našich občanů na Vaši osobu a zjistíte, že to je jediná možnost, jak v klidu dožít. Eva a Josef Noskovi s rodinou a s dalšími přáteli, Plzeň

Velmi poučné pro ty, co fandí Kyjevu...

Velmi poučné pro ty, co fandí Kyjevu...

7. února 2015, autor: manželé Noskovi
Určeno speciálně pro Vás, pane Štětino. Vy byste se mezi ně hodil s Vašimi názory. Máte v povědomí většiny našich občanů hrozně špatný morální profil. Jste nenávistný válečný štváč. Je smutné, že takoví lidé jako jste Vy, nás zastupují v Evropském parlamentu. Manželé Noskovi, Plzeň http://www.seznam.cz/refererfix?redir=http%3A%2F%2Fwww.novinky.cz%2Fzahranicni%2Fevropa%2F361032-focus-kyjev-v-boji-drzi-nad-vodou-nahnedli-pomocnici.html

Pořád jenom lžete! Co jiného se dá čekat od pravdoláskařů!

Pořád jenom lžete! Co jiného se dá čekat od pravdoláskařů!

7. února 2015, autor: Jiří Němec
Lžete!!!! Pořád jenom lžete! Ale co jiného se dá čekat od pravdoláskařů, jenom lži, svinstva a válečné štvaní. Dnes jsem četl, že nějakých deset tisíc ze spodiny národa podepsalo nějakou odpornou petici, která má naši republiku opět přiblížit v válce. Havlistická masmédia se mohou pokadit, jak o tom informují. Proč nepíšou o deseti milionech občanů, kteří petici nepodepsali? O lidech, kteří chtějí jen žít, ale zloději jako Kalous a Kňýže jim to nedovolí? Proč píší o zločinech nějakého odporného bývalého komunistického udavače a estébáka? Styďte se, Štětina!

Robert Eibensteiner

Robert Eibensteiner

18. července 2014, autor: Robert Eibensteiner
Stetino ty jsi debil nejvetsiho kalibru ktery porad zije v 50. letech. Ty by jsi na Rusko asi hodil atomovku jestli by jsi moch. Co ti ta Moskva udelala ze tak po Evrope chrlis nenavist. Jsi debil a vyliz prdel Kalouskovi. Hnupe

PŘIPRAVTE SE NA MASAKR

PŘIPRAVTE SE NA MASAKR

17. září 2012, autor: big.rossinni@seznam.cz
Nazdar ty hnusná obtloustlá ožralá kreaturo exbolševická svině a agente STB no nevím jestli se ti někdy podaří zrušit komunisty ale především zrušíme tebe ožralího hnusa Kalouska a spící posírající prase SCHwartzberga a ty vaše pravicoví hnuse Hučína Mejstříka a tu vražednou svini Mašínovou zkuste nás zrušit pak uvidíte v akci rudý odbory Kalousek s knížetem a s tebou budete viset blíží se už generální stávka hlavně rudejch odborů a zničíme provždy pravicový fašistický zrůdy ODS TOP09 VV ČSSD KDU SZ a jiný zmrdy komunisté tedka posilují ve volbách a už si brousíme nože je na čase se připravit na krvavou defenestraci……………SMRT KAPITALISMU A PRAVICOVEJM KOLABORANTŮ A VLASTIZRÁDCŮ SLÁVA KOMUNISMU ROK 1948 BYL NEKRVAVÝ TENHLE BUDE ESTÉBÁCI VÍC KRUTÍ A LAČNÍ PO KRVI DIZIDENSKEJCH KUREV TĚŽTE SE NA SMRT ALE HLAVNĚ TY MODROBOLŠEVICKÝ PRASE ŠTĚTINO VĚTŠINA LIDÍ SI PŘEJE SMRT KALOUSKA NEČASE SCHWARTZBERGA A JINÝCH KOMUNISTÉ UŽ JSOU NA CESTĚ A VY SE PŘIPRAVTE NA MASAKR.

Jsi bezpáteřní svině...

Jsi bezpáteřní svině...

Janda [janda@fmg.sk] 18. září 2011, autor: Jiří Janda
Štětino,
poznal jsem hodně lidí, ale takového hajzla jako jsi ty to se vidí málokdy. Vážím si lidí kteří si stojí za svými názory a nemění je podle momentální politické situace.
Dobře si tě pamatuji ještě za socialismu. Teď jsi největší bojovník proti komunistům, ale oni se nechovají jako prasata. Pořád něčemu věří a za tím si stojí.
Jak už jsem ti jednou psal jsi bezpáteřní svině.
Janda Jiří

Jedna malá ukázka co jsi zač:

7.4.2005
Pokus o občanský portrét senátora Ing. Jaromíra Štětiny
Proti rudé hvězdě a proti modrému ptáku
Zdeněk Hrabica
převzato z literárního časopisu Obrys-Kmen 41 z 18. 2. 2005
Jako redaktor a zástupce šéfredaktora Mladé fronty a později šéfredaktor týdeníku Svět v obrazech jsem poznal romantického muže, geologa, prospektora nerostů v dalekém Íránu, talentovaného novináře, spisovatele, fotografa, ing. Jaromíra Štětinu. Stejně jako jsem poznal a spřátelil se s jeho nadšenými kolegy, brázdícími po roce 1970 sibiřské řeky na jejich milované pogumované lodi Matyldě. I na pozdější Štětinově říční lodi na Obu (ale i na jiných) byly symboly Komsomolské pravdy a Mladé fronty, na stěžni vlály plavební vlajky MF, Světa v obrazech, Obchodního domu Kotva.
I tyto symboly otevíraly v Sovětském svazu brány pro přátelství. Prožívali jsme spolu s nimi velké radosti i tragédie. Co bylo v mých silách, tím jsem přispíval k úspěchu konání těchto nesmírně zajímavých mládežnických expedic a nejednou jsem spolu s jinými za ně přebíral jistou dávku odpovědnosti. Po jedné z expedic do SSSR vyšla zajímavá kniha Otakara Štěrby a Jaromíra Štětiny Od pramenů k oceánu (Panorama 1987). Tenkrát mi do ní Jaromír Štětina napsal věnování: „Zdeňkovi Hrabicovi, se kterým jsme si tuto výpravu protrpěli, s poděkováním a přátelskou úctou Mirek Štětina, Praha, červen 1987“.
A já v ní dodneška listuji, prohlížím si nesmírně cennou fotografickou dokumentaci o vítání expedice v SSSR, v Barnaulu a jinde. Nechyběly přitom československé a sovětské rudé vlajky s kladivem a srpem. A čtu, co tehdy moji přátelé napsali: „Umíme rusky. Máme na Sibiři kamarády, na které se můžeme spolehnout. V Sovětském svazu je pro nás lacino. Každý z nás na Sibiři několikrát byl, víme, co nás tam může čekat. Sibiř nám přirostla k srdci. Spluli jsme na Sibiři už mnoho set kilometrů řek. Sibiřské řeky jsou jedny z posledních, které tečou zachovalými krajinami.“
Dobře jsem tehdy věděl, že taková příležitost se nenaskytla nikomu z ostatních zemí socialistického společenství a z jejich mládežnických listů, spřátelených se SSSR. Nenaskytla se však ani Američanům, ani Francouzům, Kanaďanům či jiným. Bylo to díky skvělé spolupráci Mladé fronty (později i týdeníku Svět v obrazech) s deníkem Komsomolská pravda, se skvělými muži, jakými byli kolegové Peskov, Andrijanov či Sněgirjov, Šparov a desítky dalších. Ale vše se později dařilo i díky novinářům z Litěraturnoj gazety, Ogoňku, z listu Moskovskije novosti, včetně regionálních redakcí. Třeba uvést, že ani Československá televize se ke Štětinovým „bijákům“ nechovala macešsky. Jaromír Štětina si brzy svým přirozeným chováním a smělostí získal důvěru sovětských novinářů, ale i tamních činitelů.
I mně se dostalo mnohého z toho, co získal při těchto výpravách on! Také já jsem poznal daleké kouty překrásného Dálného východu, poznal jsem nejen Sibiřany, ale i Evenky, Něnejce, Čukče, Kalmyky, Tuvince, pastevce sobů a jiné příslušníky malých národností, hlavně kolem velké řeky Amuru.
Když jsem se s nimi souběžně s Jaromírem Štětinou potkával, netajili se slovy o Štětinově lásce k Sovětskému svazu, o jeho obdivu ke krásné a tvrdé přírodě, k národopisu veliké ruské země a oblastem, kde žily malé národy. A tato pověst se zejména o něm, jako o vůdčí osobnosti, šířila rychlostí světla i do nejvyšších orgánů tehdejšího Ústředního výboru Všesvazového leninského komunistického svazu mládeže, k nejvyšším představitelům Komunistické strany Sovětského svazu a SSSR. A zejména se odtud přenášela do výkonných orgánů Pohraničních vojsk Sovětského svazu a Ministerstva vnitra SSSR, které o takové expedici vždy s konečnou platností rozhodovaly. Štětina jim otevřel své srdce a oni jej přijali jako svého bratra. To neznamená, že i přes tyto kladné stránky nevznikaly administrativní, kádrové a další, někdy i vážné problémy, zejména se vstupem této expedice mládežnických listů do tzv. uzavřených oblastí, s vydáváním nejrůznějších povolení do míst, kam se často nikdy v životě nedostali občané Sovětského svazu. A dnes se tam, jak víme, zase nedostanou ani všichni občané Ruské federace, jakož se konečně dnes nedostanou ani jiní občané do jiných koutů světa ohrožených terorismem. Jen slepý by neviděl, že v těch místech daleké Sibiře byly kdysi pověstné gulagy, že tyto oblasti byly pro mnohé občany vyčleněny k výkonu jednoho z trestů sovětského právního řádu – vyhnanství. Nakonec nikdo to před námi, ani před Jaromírem Štětinou, tehdy nezakrýval. A ten, když čas oponou trhnul, do těchto míst okamžitě spěchal. Přiznám, že do této kuchyně bylo možné nahlédnout jenom někomu. Jaromír Štětina a konečně i já jsme mezi takové patřili. Bylo by nesmyslné se k tomu hrdě nehlásit. Velkou odměnou byla však především kouzelná příroda a svébytní lidé – Sibiřané, na něž nelze nikdy zapomenout a pomlouvat je, mnozí z nich byli vskutku pravověrnými a oddanými komunisty a komsomolci. Já jsem díky těmto novinářským cestám navázal celoživotní přátelství s velkým ruským spisovatelem Valentinem Rasputinem z Irkutska, básníkem Bajkalu, malířem ryzí duše Gennadijem Pavlišinem z Chabarovska, básníkem Jevgenijem Jevtušenkem a dalšími. Jaromír Štětina zase navázal celoživotní styky s ošlehanými sibiřskými vlky, s ruskými cestovateli. Ale i s velkými sovětskými, dnes ruskými novináři a spisovateli. Byla jich pěkná řádka.
Když jsem se navíc seznámil v Lázních Jeseník s příjemnou dámou, Štětinovou maminkou a poznal diplomatickou anabázi a noblesní vychování rodiny Jaromíra Štětiny, moje důvěra k romantickému muži dvojnásobně stoupla.
Věděl jsem, že Jaromír měl nejen zcela jiný běh životních událostí – ale i jiný přístup ke znalostem cizích jazyků než já. Dnes už vím, že po trpkých zkušenostech naší rodiny z perzekuce za první republiky (vzhledem k členství mého otce v KSČ) a zejména pak z doby nacistické okupace, si nemohl Jaromír Štětina vtisknout do svého života takové životní poznání, jaké poznamenalo mne. A tak si dnes říkám, že Jaromír Štětina může nakonec s jistou nadsázkou v historickém odstupu, když stárne a leccos již zapomíná, dělat i srovnání nesrovnatelného – nacismu a komunismu. My dva jsme se nakonec vyrovnali pouze v jediném, ve znalosti ruštiny. Proč tento zdlouhavý prolog?
Když jsem v pátek 17. listopadu 1989 kráčel spolu s průvodem zdaleka nejen studentů z Albertova přes Vyšehrad na pražskou Národní třídu, srazil jsem se já a náš průvod najednou na přístupovém schodišti Národního divadla s dvěma postavami, s téměř nehybně stojícími; připomínaly sochy. Svou roli hrály dokonale. Byly ozdobeny trikolórou a zvednutou pravou rukou s „V“ a držely heslo: „Nejsme jako ONI!“ Nebylo možné je přehlédnout, kolegyni z Mladé fronty Danu Mazalovou a zasmušilého herce v roli téměř antického boha, Jaromíra Štětinu.
Hlavou mi náhle proběhlo: Jaromír Štětina vstupuje do velké politiky! Jenom jsem nechápal, kdo za ním tentokrát, právě v tuto chvíli, stojí? O této otázce přemýšlím vlastně dodneška. Zvláště mi všechno vstupovalo do hlavy proto, že předchozího dne, ve čtvrtek 16. listopadu 1989, mi při oslavě narozenin jedné mé dobré kamarádky v závodním klubu v Praze 2 sdělil tehdejší předseda ÚV SSM Vasil Mohorita následující: „Zítra přijď na Albertov, bude se obracet stránka historie. Kdyby došlo k zádrhelu, vyndám poslanecký průkaz a půjdu proti SNB, sám a v čele!“ Jak se zdá, ani Mohoritovi, ani Štětinovi nechyběly tenkrát, na rozdíl ode mne a miliónů jiných, velmi důležité informace.
Při návštěvě předsedy FS Alexandra Dubčeka v Moskvě o nějaký týden později, kde jsem byl jako zpravodaj Světa v obrazech, jsem viděl, že Jaromír Štětina je v SSSR už zase jako ryba ve vodě. Dokonale se pohyboval mezi rychle pozměněnou politickou garniturou a uprostřed našich lidí s odznaky OF a VPN. Když jsem v dalším desetiletí sledoval Štětinovu novinářskou dráhu, aktivitu v Syndikátu novinářů, v čele Lidových novin, bylo mi jasné, že tento muž míří hodně vysoko. Cele se začal věnovat situaci v rozpadlém SSSR a situaci po vzniku Společenství nezávislých států a Ruské federace, navázal na staré osobní kontakty, posléze zamířil do Afghánistánu a nejtrvaleji se orientoval na Čečensko a na jeho představitele. Začal si vytvářet za pomoci ochotných spolupracovníků a někdejších přátel neustálé silnější image ošlehaného a statečného válečného zpravodaje. Často se bohužel uchyloval i k nepravdivým tvrzením a sugestivně je předkládal vnímateli. Dostal se na výsluní a bylo na první pohled patrno, jak mu sláva z míst nejvyšších zamlžuje pohled na skutečnost.
Největším šokem pro mne pak byl loňský předvolební senátorský slogan: „Váš hlas proti rudé hvězdě i modré strace! Volte Jaromíra Štětinu!“ Slogan doprovázely Štětinovy hysterické útoky proti komunistům a všemu, co bylo spjato s minulým režimem. Proti němu a proti jeho chování se těsně před senátními volbami veřejně ozval jediný člověk v České republice, známý pražský advokát JUDr. Oldřich Choděra (KDU-ČSL). Napadl Jaromíra Štětinu za jeho aktivní styky a podporu čečenských separatistů na území Ruské federace. Choděra vyvolal okamžitou bouři odporu v českých médiích a v některých politických stranách v Praze 10 – ale získal si i značné sympatie. Zdánlivě drobný incident byl českými novinami, televizí a rozhlasem rychle zahlazen. Robert Tamchyna pak den co den na vlnách veřejnoprávního rozhlasu za využití Štětinova sugestivního hlasu zval posluchače k pravidelnému pořadu Dobrého jitra – zval je na šálek kávy s Jaromírem Štětinou se Štětinovým dodatkem: „Dáme si kafe“! Kladl jsem si nad Štětinovým heslem a jeho naprosto falešným jednáním, spojeným s totální ztrátou paměti otázku, jak je tohle všechno vůbec možné? Jak to, že člověk, o němž měl nejdokonalejší informace a k jehož nápadům pociťoval sympatie dokonce náčelník Hlavní politické správy Pohraničních vojsk SSSR generálplukovník vojsk MV SSSR N. Latyšev, teď vyvádí před zraky české veřejnosti takové nehorázné a nezbedné kousky? A což teprve nynější senátorova aktivita (dokonce spojená podle jeho slov i s konzultacemi s exprezidentem Václavem Havlem), směřující k zákazu slova komunistická v názvu jedné z legálně existujících politických stran, směřující k zákazu komunistické ideologie a programu spjatého s odkazem na komunismus?
Jeho ztotožnění nacismu s komunismem, neomalené výroky „proti starým, popleteným komunistickým pomatencům“ (přičemž je třeba připomenout, že Jaromír Štětina do řad starých občanů České republiky, generace, která odchází, sám již také vstoupil) nesvědčí o jeho dobrém vychování. Senátor Jaromír Štětina teď denně překračuje meze slušnosti, když z televizní obrazovky vykřikuje: „Starým rigidním bolševickým dědkům vezmeme vítr z plachet!“ Ač se mi to říká nelehko, Jaromír Štětina ve své odporné dědkovské plísni oproti svým generačním soukmenovcům vlastně přímo čpí. Útočiště si našel v dobře honorovaném senátorském křesle, kde se kromě něho pase již nejeden rigidní penzionovaný stařec bez jakékoliv životní perspektivy. Kolik už zaznělo ze senátorských úst zmatených a jalových požadavků a výzev, tolik připomínajících dobu Hitlerova režimu v třicátých letech minulého století a tisíciletí ?
Moc se musím v těchto dnech usmívat i nad rozhořčenými a tak podobnými slovy spisovatele a svého bývalého kolegy z Mladé fronty Ondřeje Neffa. Dalšího z rodu „inkriminovaných obětí“ komunismu (syna velkého a váženého otce, což konečně platí i o Jaromíru Štětinovi), který i současné komunisty v nejsledovanějším pořadu Dobrého jitra Českého rozhlasu 2 nazývá obyčejnými padouchy, zločinci a lidmi netoužícími po ničem jiném než po odvetě!
Rád bych mu v tuto chvíli připomněl slova, že mu nic takového nikdy nebylo a ani dnes není vůbec zapotřebí. Rád bych mu připomněl slova, kterými doprovodil knihu i mého velkého přítele, slavného fotoreportéra a komunisty Emila Fafka „Emil Fafek – Čtyřicet let fotoreportérem MF“ (Mladá fronta 1985). Ptám se, co si asi myslel Ondřej Neff v roce 1985 (čtyři roky před sametovým převratem), když psal popisek k historické fotografii Klementa Gottwalda z objektivu Emila Fafka na Staroměstském náměstí z února 1948:
„Snímek Klementa Gottwalda při historickém projevu z balkónu Clam-Martinicova paláce 21. února 1948 patří k nejčastěji reprodukovaným záběrům, které Emil Fafek pořídil. Státník tu soustředěně hledí do listin svého projevu. Baterie mikrofonů čeká na jeho slova a v mlžném oparu v pozadí cítíme tábor lidu. Fafkův snímek, o němž hovoříme, je tohoto druhu – stává se symbolem, takřka samoznakem. Když prohlížíme Fafkovy rané práce, najdeme v nich určité prvky, tytéž, které udělaly z portrétu Klementa Gottwalda velkou fotografii.“
O. Neff, str. 17
Dnes je za tuto fotografii Klementa Gottwalda, tak vysoce profesionálně oceněnou Ondřejem Neffem, již zesnulý kamarád Emil Fafek vláčen nenávistným tiskem, jemuž věnoval celý svůj život (a někdy dokonce i vymazáván z historie české fotografie), a do něhož horlivě přispívá i tento významný publicista. Ani slovem se však proti urážkám Emilovy fotografie, zobrazující Klementa Gottwalda, dnes neohradil.
Neff chrlí nenávist a obviňuje komunisty ze zločinů a z rozkrádání všeho kolem nás. Snad by mu, stejně jako Jaromíru Štětinovi, neškodilo více pokory. Vždyť jenom nad ostudným osudem deníku Mladá fronta na počátku devadesátých let a jejím zcizením hrstkou akcionářů a odprodejem deníku do Německa by si Ondřej Neff měl položit ruku i na své srdce! A když už nic jiného, měl by alespoň mlčet!
Neboť jak nás učil (i Ondřeje Neffa) jeden z velkých českých novinářů, legendární Vladimír Rýpar: „Žerte, ale nemlaskejte!“
Nebo si i Ondřej Neff, jako mnozí jiní, myslí, že lidem byla za uplynulých patnáct let vymazána z hlavy jejich historická paměť?
Tohle všechno zní opravdu dojemně. Ale připusťme, že i takové lidské přemety a názorové skoky mohou v zemi, v níž panuje krize a devalvace mravních hodnot, existovat. V zemi, kde moderátorka veřejnoprávní televize Daniela Drtinová mluví s předsedou ukrajinského parlamentu jako policejní vyšetřovatelka a vydává jej svou arogancí přinejmenším za uličníka nebo za představitele ukrajinských mafiánských seskupení na východ od nás, se nelze mnohému už vůbec divit. Člověk jakožto myslící tvor si přesto o všem a o všech může udělat svůj nestranný obrázek. Ptám se však: neměli by tyto kategorické imperativy tlumočit a kázat postiženému národu lidé jiného mravního kreditu, než jaký má a jaký si nyní vytvořil a dokreslil Jaromír Štětina (a třeba také Ondřej Neff) a jemu blízcí?
Jinak si musím po létech znovu myslet, že na mě někdo šije pořádnou boudu.
Vracím se ke Štětinovi. Tentokrát to už není cestovatel po někdejších územích velkého Sovětského svazu a hledač drahých kamenů v Íránu, ale již člověk vyznamenaný a ověnčený sametovým režimem, senátor Jaromír Štětina. Přiznávám, že z takových obrácení Ferdyše Pištory mi zrovna není moc dobře na duši. Za sebe prohlašuji: Nevěřím jim! Myslím, že jejich cynismus je však už natolik velký, že ve skrytu malé duše sami tito lidé o sobě dobře vědí, jak křivou hubu ve skutečnosti mají a široké veřejnosti ji právě teď nastavují! Zarážející je, kolik prostoru se jim v současné české společnosti odevšad dostává. A to už není vůbec k smíchu!
Před psaním těchto řádek jsem v ČT sledoval interpelace poslanců k předsedovi vlády České republiky. Ten se bránil, čelil nařčením ve věci získání finančních prostředků na zakoupení svého luxusního bytu. Razance a útočnost oponentů stoupala až do okamžiku, kdy se Stanislav Gross obrátil na parlament s otázkou: „Dámy a pánové! Ptám se vás, byla snad privatizace deníku Mladá fronta na počátku devadesátých let nelegální, bylo snad získávání velkých majetků do rukou některých jednotlivců v této zemi nelegální? „ Jednací sál zahalilo hrobové ticho.
Potrefení se neozvali! Takové lámání chleba nelze přece jenom dopustit! Pochopil jsem nadmíru jasně – senátore Jaromíre Štětino, spisovateli Ondřeji Neffe, že ani vám vůbec nejde v dané chvíli v této zemi o nacismus a o komunismus a o jejich symboly. Jde již pouze a jenom o jediné – jde už pouze o vaše panské měšce, ve kterých není pro morálku, čest a svědomí žádný, sebemenší prostor. Nakonec si dovolím, ve dnech regálů zaplněných knihami o Janu Werichovi a Jiřím Voskovcovi, ocitovat řádky jejich nezapomenutelné písně Co na světě mám rád ze hry Těžká Barbora, kterou autoři věnovali komunistickému spisovateli Ivanu Olbrachtovi:
Co na světě mám rád, nedám si brát, nebuďte, lidi, hluší a nastavte uši, chceme vás namouduši, upřímně varovat: Falešně hrají s vámi, chtějí vás obehrát. Co na tom světě mám rád, nedám si brát. Než s lumpy tancovat, to se chci radši prát! Nebuďte, lidi, hluší a nastavte uši, nechceme, namouduši, nic víc než varovat.

Štětinovská svině, přejeme Ti jen to nejhorší

Štětinovská svině, přejeme Ti jen to nejhorší

dopis ze dne 7. 9. 2011
12. září 2011, autor: lid
Štětino, nestoudný hajzle! Mašínové měli podříznout Tvého fotra i matku, oba byli v KSČ a mezi hlavními papaláši, kteří po únoru 1948 zaváděli u nás komunistické pořádky. Celá Tvoje rodina mlaskala u komunistického koryta. Štětinů, Topolánků, Pithartů – starých prďolů komunistických kolem roku 1948 bylo tisíce – kariéristů, vyžírků a buzerantů slušných lidí.
Po této generaci jste nastoupili Štětinové ml. Topolánkové ml., Pithartové mladší. Stejná sebranka jako Vaši fotrové. Když to Gorbačov posral, přehodili jste výhybky a zařadili jste se opět jako ziskuchtiví vychcánkové do současného bordelu.
Nejodpornější kurva ze všech kurev po roce 1989 jsi Ty. V minulém režimu jsi se válel na výsluní, vyžral první poslední, byl jsi členem KSČ, pracovníkem StB, zpravodajcem, pracovníkem KGB, měl jsi přístup do vojenských a ponorkových základen SSSR, což neměli ti nejprověřenějšíobčané SSSR, vydávali ti knížky už jako mladému smradovi, všechny země světa byly pro tebe otevřené, projížděl ses po řekách, dělal jsi hovno.
To je o Tobě všeobecně známé, lidé o Tobě hovoří jako o české kurvě – obdobě Moravce z doby protektorátu 1939 – 1945. Jako velekurva obhajuješ čečenské i balkánské muslimské svině, jsi nenávistě proti Rusům, kterým jsi od svého mládí lízal prdel, schvaluješ islámské vražedné akce proti Slovanům, na povel lížeš soustavně prdele Američanům, když ti papaláši dají pokyn budeš ještě více lízat prdele cikánům.
Je pochopitelné, zkurvení zloději – už od roku 1946, lupiči a vrazi od roku 1950 – Mašínové – jsou pro tebe hrdinové. Proto jako správný vlezdoprdelka jsi nemohl chybět v Clevelandu na pohřbu jednoho z tětch zakrslíků. Ten žijící zakrslík 25.8.2011 na ČT 1 prohlásil, že nelituje sedmi zabitých a podříznutých, že lituje, že těch zabitých nebylo mnohem víc. Jedinou světlou nadějí v tom záchodu dneška je pro slušné občany pan president Václav Klaus a europoslanec Jan Zahradil, obhájci národních zájmů. Štětinovská svině, přejeme Ti jen to nejhorší. Lid

Hyeno, svině, vrahu...

Hyeno, svině, vrahu...

30. srpna 2011, autor: ralukna@seznam.cz
Hyeno ,svině,vrahu zdechni co nejdřív.Přál bych Ti dobytku jeden smrt jakou měli zavraždění lidé Tvými vzory Mašiny a Pauneri.Dobytku jeden za mé peníze jedeš na jejich pohřeb,že se nestydíš zkurvy synu zmrde jeden.Propích bych Tě jak psa rtozřezal a hodil zvěrstvu do zoo myslím,ale ,že byx si jím nechutnal Ty debile.Přejí Ti aby si chcípnul co nejdřív a měl kde chodit srát.

Nakopu vám prdel

Nakopu vám prdel

23. srpna 2011, autor: kalisnik radim [kalisnik@seznam.cz] Je neuvěřitelné že Vy bývalý karierní komunista letíte vládním specialem na pohřeb p.Mašína.Být tak američanem tak Vám a ostatním z té delegace,nakopu prdel.Kalisnik

Volím a budu volit KSČM!!!!

Volím a budu volit KSČM!!!!

28. února 2011, autor: farevelak@centrum.cz
Vy bojujete prot zrušení KSČ?? Vy, který jste x let byl členem ?? Něco třak falešného v naší politice nebylo právě ani za komunistů.
Kabátníku. Volím a budu volit KSČM !!! AŤ ŽIJE KSČM  a získává čím dál víc preferencí !!!
Za komunistů byly jistoty !!! Co je dnes ?? SAtrach ze všeho. Člověk řekne svůj názor a letí ze zaměstnání. Raděj skončím vy politické kreatury.
Nebo mi nezaberou prášky na vyskoký tlak.
ČEST PRÁCI  !!! AŤ ŽIJE KSČM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Štětino jsi hnus a největší špína

Štětino jsi hnus a největší špína

5. února 2011, autor: 2.leo@seznam.cz
ŠTĚTINO JSI HNUS A NEJVĚTŠÍ ŠPÍNA , KDY SE TADY NA PLANETĚ VYSKYTLA ! ŠTĚTINO Z PRDELE ! HOVNO HOVNOVATY ! UŽ , ABY SI CHCIP ! ZMRDE JEDEN ČEČENSKEJ !

Zamyslete se nad zbytečností Vaší práce!

Zamyslete se nad zbytečností Vaší práce!

Milam Fabo [fabo@volny.cz] 14. února 2011, autor: Milan Fabo
Zdravím Vás.Pane,jsem velice rozhořčen Vašim neustálím ůtočením na svobodu a práva občanů !!! Komunista jsem nikdy nebyl,nebudu a ani je nevolím a rád je také nemám.Ale je zde statísíce voličů,kteří mají právo svobodně volit,mylset a fandit straně,která je jim blízká.Pokud chceme uznávat demokraciji tak musíme tyto občany brát a počítat s nimi,nelze zakazovat to,co se jiným nehodí.Zločiny komunizmu byli páchány v době minulé,současní poslanci např. pan Filip rozhodně žádné zločiny nepáchali a v době minulé si komunisty zvolil sám lid naší republiky.Je hanba,že v době,kdy naše vlast se zmítá v dluhách,tunelech krádežích a korupci,nemáte nic jiného na práci,než se neustále hrabat v minulosti,zdržujete tím práci předněší a důležitější kterou náš stát v době krize rozhodně potřebuje !!! Zamyslete se prosím,nad zbytečností Vaší práce a nebrzděte neustálími nesmysli práci senátu a parlamentu,v době demokracie,po které jsme tak všichni toužli a teď jí máme,nechovejme se prosím hůře,než totalitní režimy,které jsou zákazy proslulé,je to ubohé a trapné.Milan Fabo

Tebe by měli pověsit za koule...

Tebe by měli pověsit za koule...

12. února 2011, autor: masmi@bluemail.ch

t y i d i o t e ! T e b e b y m ě l i p o v ě s i t z a k o u l e d o p r ů v a n u d o p r a s e č í h o c h l í v k u (jméno na to máš ty pravičácká zrůdo!) a p o ř á d n ě , a l e o p r a v d u p o ř á d n ě t ě r o z h o u p a t ! ! !

Byl jsem nemile překvapen Vaší kandidaturou

Byl jsem nemile překvapen Vaší kandidaturou

korbel@top.cz
4. března 2010, autor: František Korbel
Vážený pane Jaromíre Štětino,

byl jsem velice a nemile překvapen Vaší novou kandidaturou. Jsou to 2 volební zpátky kdy jste při jedné televizní besedě vyjádřil nesouhlas s politickým turismem a přeběhlíky. Nevím jak Vás nyní mám hodnotit, ale myslím, že jste již nezvládl sebe a měl by jste si opět přečíst knihu Ladislava Mňačka „Jak chutná moc“. Jinak dopadnete, a také mnoho dalších politiků, jako přestárlí ruští politici, kterým jste se po revoluci veřejně vysmíval (Brežněv, Andropov a Černěnko), které na márách odváželi z Kremlu. Mnoho lidí Vás sleduje a ví, že se chováte přinejmenším stejně. Nedivte se potom, že vztah občanů k politikům je takový jaký je – jsou to prospěcháři, kteří vyměnili jednu moc druhou.

S pozdravem,
ing. František Korbel

Jen dál v Tvé špinavé práci

Jen dál v Tvé špinavé práci

Pepa Novák [peno9@seznam.cz] 18. února 2010, autor: Josef Novák
Štětino, přečetl jsem si Tvůj životopis a došel jsem k jedinému názoru – lidský šmejd a duševní póvl. Jsi bojovník za čistotu politiky v Čechách něco jako ten gauner Topolánek – absolvent elitního komunistického vojenského gymnázia, který přísahal věrnost KSČ a lidu socialistického Československa. Tento král zlodějů a lhářů se chová stejně jako Ty. Jste oba stejní lumpové, Vy nic – Vy muzikanti.
Ty jsi ještě ke všemu gauner takového zrna, že schvaluješ zločinecké zákony současného státu zločinu, který jste zde nastolili a potom zcela proti těmto zákonům schováváš vraha a stejného gaunera z Čečni před naší policií. Jsi až neskutečný lump a to musí vědět většina národa. Proto tento otevřený dopis je poslán po internetu na většinu diskusních serverů.
Jen dál v Tvé špinavé práci a pomáhej v diskreditaci zločinného spolčení ODS a podobných lumpů, jako jsi Ty.
Nepřreji Ti nic dobrého.
Novák J.

Křeslo senátora nemáte na věky

Křeslo senátora nemáte na věky

11. ledna 2010, autor: Dubová
Pane Štětina,není náhodou hodně žlučovitosti také ve Vás a jste rád,že vůbec někdo o Vás píše?V senátu je o Vás slyšet jenom v souvislostech s průšvihy a korupcí.Zamyslete se!!!!!!Křeslo senátora nemáte na věky. Dubová

Ty kurevníku hnusnej, ty bys chtěl zakázat KSČM?!?

Ty kurevníku hnusnej, ty bys chtěl zakázat KSČM?!?

10. srpna 2009, autor: Momcilo47@seznam.cz
Tebe ty hajzle smradlavej by měli pověsit za koule do průvanu a pořádně, ale opravdu POŘÁDNĚ rozhoupat! Ony by tě ty tvoje fantasmagorie v té tvojí zabedněné palici pak snad přešly?!?
Už podle trefného jména patříš do prasečího chlívku a ne mezi normální pracující lidi, ty stvůro!!!

Vedu si vás v seznamu lidí, kteří musí být zlikvidováni

Vedu si vás v seznamu lidí, kteří musí být zlikvidováni

10. března 2009, autor: Stanislav Hošek
Drahý, až „předražený“ pane Štětino.

Velmi dobře si pamatuji, že jsem Vám již dvakrát napsal, aniž jsem se od Vaší „vysokosti“ dočkal jakékoliv reakce. Při své „pečlivosti“ získané totalitní praxí, jste si však ponechal ve svém PC, v seznamu kontaktů, mou e-adresu. Jenom díky tomu jsem proto od Vás mohl nedávno obdržet ve světové politice opravdu ojedinělou žádost, abych podpořil Vaši volební kampaň na europoslance. Jelikož jsem důchodce žijící pouze ze svého důchodu, klasifikuji Váš čin jako projev cynické drzosti politického papaláše dokonale již odtrženého od reality.
Přijměte prosím ode mne alespoň toto opožděné ujištění, že i kdybych oplýval zbytnými miliardami, tak bych vždycky našel dost jiných možností k jejich utrácení, než abych podporovat politiky obecně a Vás osobně tím dříve. Nevidím totiž vůbec žádný důvod, proč bych měl přispívat na naplnění Vaší celoživotní touhy cestovat po světě za cizí peníze. A propó, teď mne napadlo, požádal jste o příspěvek své bývalé kamarády, kupříkladu generály KGB, kteří Vám kdysi umožňovali cestovat po největším vojenském prostoru světa?!! Jako spícímu rezidentovi by jistě „pomohli“.
Zatímco Vy si mne vedete v seznamu svých kontaktů, já si Vás již dávno vedu v seznamu lidí, kteří musí být zlikvidováni, až se zase změní režim, což je neodvratné. A vy to dobře víte, a jenom z šíleného strachu jste najednou tak zuřivým odpůrcem minulosti, na níž jste stejně zdatně parazitoval jako na režimu dneška. Pro takové lidi mám jediné pojmenování. Lumpeninteligent.

Stanislav Hošek
s.a.hosek@tiscali.cz

PS. Vaši e-adresu jsem si zařadil mezi „zablokované“, takže se ani neobtěžujte mi psát. Ale klidně mi můžete odpovědět veřejně. To bych si docela rád početl, zvláště kdybyste měl tu odvahu i tento můj dopis také zveřejnit.

Rektálně musíte někoho vylizovat

Rektálně musíte někoho vylizovat

3. prosince 2008, autor: Čestmír Musil
Rektálně musíte někoho vylizovat… typické čecháčství.
A ta ruka ať Vám upadne.

S přáním krásného dne či noci
Čestmír Musil

Budeš se smažit v pekle

Budeš se smažit v pekle

3. prosince 2008, autor: svoboda26@upcmail.cz
Ty čůráku, napřed si byl rusofil, teď si rusobijec a amerikanofil.
Asi si zapoměl, jak jsi obdivoval Rusko, nyní lezeš do prdele Amíkům, ty jeden zmrde, zmutovanej a zdegenerovanej. Seš největší zmrd, co znám, prostě za každého režimu bejt v richtiku, ty gaunere zrádcovskej a prohnanej, seš pytel plný sraček,
Ty kokote, píčo jedna vyjebaná, kastráte zmrdanej, vyhulenče, duševní potrate, pederaste a psychopate úchylnej.
Blíží se již tvůj konec, budeš se smažit v pekle za své činy ty udato zmrvený.

Působíte velmi zhoubně

Působíte velmi zhoubně

4. listopadu 2008, autor: Tomáš Bukovský
Pane Štětino,
dovoluji si Vás upozornit , jako pravicový volič že ,působíte velmi zhoubně na všechny strany .Jednak Vaše křečovitá snaha zlikvidovat Bolševika je fanatismus jenž přináši jen trpké plody.
Ve světě,myslím tím západní Evropu,existují levicové strany a dokonce Komunistické.To nevite?
Pokud je pravda,že jste byl tolikráte v SSSR a že jste si to financoval sám..tak to je zázrak.
Musím se přiklonit k nedůvěře.
Nebudu na Vás házet špínu jako na STBáka nebo jistého kolaboranta se SSSR režimem.
Jen chci říci,že pokud necítíte se komikem na jevišti času,kdy již nikdo nevěří,že by se dnešní tlustí a pohodlní komunisté vzchopili ke krvavým revolučním jatkám…je to zvláštní…jinak měl by jste odstoupit z pozice politika v senátu.
Vaše propagace Radaru je také proti jakékoliv lidskosti jenž stavíme na piedestal největších tužeb 75%všech občanů ČR a to je Mír.Vy dráždité kohokoliv aby nás atakoval.At je to Gruzínec,Tatar,Rus nebo Američan.Stačí ,aby byl fanatik.
Rozhodně nejste Rusofil….to nebudu komentovat…jen jste mne rozesmál.(V tomto případě).
V ostatních věcech Vámi jako volič strany Zelených pohrdám.
Děláte vše proto,aby levice se chopila pevně moci.
Ale to Vám dojde až pozdě.O tom jsem přesvědčen.

Bukovský Tomáš

Budoucnost patří socialismu

Budoucnost patří socialismu

michal.masopust@bluewin.ch
4. listopadu 2008, autor: Michal Masopust
Tak tohle se ti ty ŠTĚTINÁČI, když už jsi odmítl setkat se s ruskými poslanci bude určitě líbit, když se to ještě nosilo, tak jsi lezl SSSR doslova do zadku a teď žereš USA a producíruješ se v senátu, kde bereš za tvojí hnusnou „práci“ slušné prachy, co?! Kdybys raději šel dělat něco užitečného, to bys udělal daleko lépe.

Neboj se, i když pliveš na všechny strany ty tvoje jedovaté sliny, stejně budoucnost patří socialismu, ať se ti to líbí, nebo ne!
KSČM se ti nikdy nepodaří zakázat; jeden si před tebou může tak akorát odplivnout!

S nejhlubším pohrdáním

Čest práci!

M. M.

http://www.101.ru/?an=chan_popplay&uid=30017&bit=128

Příjemný poslech, praskni u toho třeba vztekem, bude od tebe aspoň v české kotlině pokoj!!!

Jste blb...

Jste blb...

Vaclav Vaclav [vofi@seznam.cz] 3. listopadu 2008, autor: Václav Václav
Jste blb.Nic víc nemá cenu psát.

Ste stejný blb

Ste stejný blb

[apaty.milan@atk.sk] 31. října 2008, autor: Milan Apaty
Neviem či ste to ten Jaromír Štetina, ktorého poznám z roku 1968, ale ste stejný blb.

Jedno prase podporuje další prase

Jedno prase podporuje další prase

24. září 2008, autor: saakašvili@seznam.cz
„Senátor Jaromír Štětina podporuje Martina Bursíka“ – jedno prase podporuje další prase.
Saakašvili.

Sbíráte nějaké bláboly...

Sbíráte nějaké bláboly...

21. září 2008, autor: Jan Bílek
Vážený pane Štětino
Mám něklik připomínek k Vaší aktivitě jak chcete zrušit KSČM a sbíráte nějaké bláboly,které vyjádřili vedoucí přdstavitelé této strany.Prosím a zamyslel jste se co provádí vodoucí představitelé ODS /podrazy,rozkrádání,pomluvy uplácení ,lhaní/ a mnoho dalších všelijakých intrik co je horší pro tuto zemi Ti co planě někde tlachají nebi Ti co vedou tuto zemi do zkáze a nemají ve vedení tohoto státu co dělat.Pane Štětino velice Vám děkuji za odpověď J,Bílek

Jste zbytečný darmožrout

Jste zbytečný darmožrout

17. září 2008, autor: Stanislav Dušek
Pane senátore,
S pobavením jsem si v dnešním tisku přečetl informaci a Vašem návrhu postavit opět mimo zákon KSČM. Moje babička takovým lidech, jako jste Vy říkala darmožrout. Nesmyslnost Vašeho zoufalého pachtění v podstatě dnes již nikoho nezajímá. Pokud mám správné informace, tak ani Vaše dočasná senátní komise pro posouzení ústavnosti KSČM nepřináší žádné výsledky. Jediný výsledek vidím ve zvýšení Vašich příjmů za naprosto zbytečnou práci a plýtvání dalších peněz na činnost komise. Protože Vaše příjmy a provoz Senátu jsou hrazeny také z mých daních je mi z toho smutno.
Je mi naprosto jasné, že moje sdělení žádným způsobem neovlivní Vaše konání, ale ujišťuji Vás, že v rámci svých nepatrných možností udělám vše proto, aby i mé okolí Vás vnímalo jako zbytečného darmožrouta.
Stanislav Dušek

Zakazujete stranu, kterou volí 10-15% voličů

Zakazujete stranu, kterou volí 10-15% voličů

17. září 2008, autor: Petr Stejskal
Vážený pane senátore ,
chtěl bych se Vás zeptat na pár věcí . Jako bývalý člen KSČ dnes s bývalým svazáckým funkcionářem Mejstříkem chcete zakazovat stranu , která působí na politické scéně jako parlamentní strana , kterou volí asi 10 -15 % voličů. Je součástí naší politické sceny . Jezdil jste do SSSR a kolik lidí v té době mohlo cestovat i mimo Moskvu ? Skoro nikdo . Vím o čem mluvím . Co taková ODS v dnešní době , to je demokratická strana, která si koupí přeběhlíky a vládne ? P-S.

Po pádu komunismu jste převlékl kabát

Po pádu komunismu jste převlékl kabát

16. září 2008, autor: Luděk Kraft
Pane Štetino,
jste bývalý komunista, 20 let jste se poflakoval po SSSR a pokloňkoval jste se tam tyranům kteří okupovali naší vlast.
Po pádu komunismu jste převlekl kabát a stal se z Vás fanatický odpůrce komunismu. Svojí bezcharakternost a sprostotu tim však nezakryjete.
Luděk Kraft
NH, USA

Chcípneš - jako senátor McCarthy

Chcípneš - jako senátor McCarthy

17. dubna 2008, autor: Michal Kuklík
Milá Štětino!

Už dlouho jsem Ti chtěl napsat něco krajně odporného a hnusného, sprostého. Ale dnes jsem náhodou zjistil, že bych se jen dostal do dlouhé fronty koledníků, a že ty s radostí anetického psychopata si vystavuješ sprosťárny na webu.

Proto Ti napíšu jen tohle: komunisté Tě nenapravitelně poškodili, když Ti něčím ublížili. Tobě už není žádné pomoci. Zbývá jen čekat, až chcípneš – jako senátor McCarthy. Kéž by to bylo co nejdříve!

Ve vší úctě

Michal Kuklík, Plzeň

Umožňujete další rozkrádání

Umožňujete další rozkrádání

3. března 2008, autor: Gustav Makovec
Dobrý den vážené dámy a pánové,
chci Vám poděkovat za vaše přispění k tomu,že si pan Topolánek může dělat co chce,přez to,že s tím
většina národa nesouhlasí.Chtěl jsem být slušný,ale díky Vašemu přičinění při volbě prezidenta jste
slušným lidem promrdali dalších 5 let,a místo budování sociálního státu kvalitativně adekvátního roku
2008-jste kontraproduktivně přispěli k budování divokého západu a umožňujete další rozkrádání toho,co
ještě zbylo,a dalšímu (ve všech ohledech)-rozkladu této země.Každý dobrý skutek budiž po zásluze
potrestán,tak i Vy jste se dočkali ocenění :ocenění vrahů před celým světem jest Vaší zaslouženou
odměnou !
Gratuluji, a ještě jednou díky !

Makovec Gustav
-bez jakékoliv stranické příslušnosti.

Máte na rukou krev obětí v Srbsku

Máte na rukou krev obětí v Srbsku

3. března 2008, autor: Oldřich Hejtman
pane,vy a vám podobní „bojovníci“ za demokracii,(Pánek) mají na rukou krev obětí v Srbsku,ČEČENSKU,je neuvěřitelné kam až může lidská nenávist zavést na první pohled bezuhonné lidi…

Za mrzký peníz kejháte

Za mrzký peníz kejháte

29. února 2008, autor: Jan Bárta
Vážený pane senátore,
jste obrácený komunista naruby, vidíte svět černobíle, zbožně se díváte na Západ, na Výhod jen sršíte oheň a síru. Jste umanutý pravičák, i když si říkáte nezávislý, s lidskostí, o kterou se pořád opíráte, máte málo společného. Veškeré vaše projevy jsou pouze vysoce účelové, kritického myšlení v nich není ani za mák. Kdybyste uměl vnímat svět ve své rozmanitosti alespoň trochu přiměřeně, trochu spravedlivě, musel byste takovýto článek, který vám předkládám celý okopírovaný, z lidského hlediska ocenit. Jenomže Vy za mrzký peníz kejháte, je Vám v křesle senátora teploučko, že? Stydím se za Vás, že máme takovéto lidi jako jste vy ve vrcholných orgánech.
Bárta Brno

Štětino, upřímně...

Štětino, upřímně...

16. ledna 2008, autor: Jaroslav Borka
Štětino, upřímně, je mi Tě skutečně líto. Jsem s Tebou, buď s námi.

Jaroslav Borka, KSČM, Karlovy Vary

Jste spodinou občanské splečnosti

Jste spodinou občanské splečnosti

3. ledna 2008, autor: Januš Adamus
Jaké charakterové rysy může mít bezcharakterní člověk, jsem zvědav, kdy se omluvite Vy všem lidem, jelikož jste byl za vlády komunistů velice dobře zapsán a byl jste pochopitelně i pochlebováním této straně. Jinak pochybuji, že by jste se dostal všzde tam, kde se ani komunisté nedostali. Jste opravdu spodinou občanské společnosti této země, čím zde použiji motto pana poslance Ledvinky. Bezcharakterní člověk s nenáívisti v duší i srdci nemá ve takovémto postavení co dělat a doufám, že v příštím volebním období se již s takovými to lidmi více nesetkáme. Možná že se uchylite do tajgy, nebo naˇukotku, ale věřím v to, že ani tam Vás již nikdo nepustí. Myslím si, že nastal čas, aby to byl také konec Vaší politické kariery, nebpoť pro bezcharakterní lidí v ní místa do budoucna nebude. S pozdravem Váš velký ctitel

Jste poturčenec horší Turka

Jste poturčenec horší Turka

3. ledna 2008, autor: Miloš Sainer
Nebyl jsem nikdy bolševik a proto s odporem vnímám Vaši existenci-jste poturčenec horší Turka-jste parazit a vřed na současné politické scéně,důkazem je i Vaše obhajoba Čunka.Dočkáte se odplaty a odsouzení národa obdobně jako typy Čurdy,Háchy nebo současného Melčáka a Pohanky.
Miloš Sainer

Věc ubohá, hnusná a zbabělá

Věc ubohá, hnusná a zbabělá

2. ledna 2008, autor: Miloš Sainer
Dlouho jsme hledal vhodný výraz pro události a věci ubohé,hnusné,zbabělé a ejhle našel se-Štětina.

Způsobil jste, že už nemohu věřit vůbec nikomu...

Způsobil jste, že už nemohu věřit vůbec nikomu...

20. prosince 2007, autor: Jan Hajný
Pane Štětino,
lituji, že již nemohu použít slovo Vážený.
To byly všechny Vaše dosavadní skutky pouhou pózou, když jste se nyní podepsal pod Švejnarovu kandidaturu?
Pod kandidaturu člověka, který se chystá komunistickou zvůli legalizovat…
Nemám ve zvyku psát politikům, ale tentokrát emoce zvítězily, způsobil jste, že již nemohu věřit vůbec nikomu.
Jan Hajný, České Budějovice

Vaše osoba mluví za všechny špatné lidské vlastnosti

Vaše osoba mluví za všechny špatné lidské vlastnosti

16. prosince 2007, autor: Jiří Suldovský ml.
Dobrý den Vám přeji pane Senátore,
Přečetl jsem si pár dopisů z Vašich internetových stránek ze sekce „Něco hezkého z pošty..“ myslím si že se s Vašimi kritiky mohu ztotožnit, avšak mě zaráží jedna věc a to jsou ty „hrubé“ nadávky na vaši osobu, to jak vás lidé titulují si myslím že není na místě, protože ty tituly vyjadřují vlastně potřebné věci v našem civilním a každodenním životě, mám na mysli např. titul který vyjadřuje porcelánovou nádobu na toaletách, to je velice užitečná věc pro lidi než váš post senátora… nebo jak Vás označují dobytkem, to se mi také nelíbí, protože se jedná o ušlechtilé hospodářské zvířectvo které lidstvo konzumuje, vás jako dobytka bych konzumovat nechtěl, protože jednak nejsem kanibal a jednak pozřít Vás to by znamenalo nakazit se jedovatými myšlenkami a záští…Bohatě mi stačí když nechtěně musím pozřít ušima nebo dokonce očima zprávy ohledně vaší osoby z médií…Níže mnou kritizovaní lidé spíše urazili hospodářské zvířectvo a měli by se mu omluvit…a takhle bych mohl dál pokračovat snad až do nekonečna…!
Víte i já si musím dávat pozor jak budu titulovati člověka který mě rozzlobí, buď v zaměstnání či v každodenním životě, už vím jaký použiji titul kdyby k tomu došlo(já doufám že ne), tím titulem bude slovo „ŠTĚTINA“ protože pod tímto slovem se neskrývá nic ušlechtilého, slušného a užitečného, jen Vaše osoba a ta mluví za všechny špatné lidské vlastnosti!
S úctou Jiří Suldovský ml.

Vy jste ten největší vřed

Vy jste ten největší vřed

13. prosince 2007, autor: Ivo Michna
Važený pane.Náhodou jsem objevil Vaše stránky a pochopil jsem kam to vše směřuje.Vý jste ten nějvětší „vřed“,který se objevil za poslední 1000let v česku.6adný čert,ale nutnost Vás žene k nenavistí.V žadné společnosti jste neuspěl a žadná strana Vás nechce snad jen ten buřič „Přerovský“.Prosím máte li čest oběste se a nebo ukončete svoji činost v tomto státě.Snad v africe by bylo pro Vás krásné misto u :::.Děkuji Michna

Jsi análně-rektální alpinista

Jsi análně-rektální alpinista

11. prosince 2007, autor: svoboda
ty šmejde jeden, odstup, nebo budeš souzen za vlastizradu.
Od koho jsi dostal ty zprávy z BIS?
Nejdříve jsi opěvoval Sovětský svaz a nyní Američany?
Jsi análně-rektální alpinista.