Podpora Petra Fejfara

Okružní jízdou na kole kolem přehrady Rozkoš začala předvolební akce senátora Petra Fejfara, která pokračovala Svatováclavskou veselicí v kempu přehrady Rozkoš. Jaromír Štětina nejen doprovodil na kole svého kolegu senátora Petra Fejfara, ale přijel ho i podpořit jako kandidáta v letošních podzimních senátních volbách.

Kromě něj přijeli i místopředseda Senátu Edvard Outrata a senátor Karel Schwarzenberg. K pohodovému odpoledni zahrála místní skupina Domazanec,bývalý poslanec Sváťa Krásek přidal několik svých písniček. Jaromír Štětina zájemcům  vyprávěl o svých zkušenostech válečného zpravodaje za uplynulých deset let.  Večer pokračoval vystoupením písničkáře Jaroslava Hutky.

 

„Mám rád lidi a kontakt s nimi, rád s nimi mluvím. Chci Vám být nablízku a chci pomoci životnímu prostředí, které je potřeba chránit. V Senátu mám jako místopředseda výboru pro životní prostředí na starost i oblast odpadů. Formou „dobrovolnické práce“ u firmy RUND Jaroměř chci v rámci volební kampaně propagovat třídění a recyklaci odpadů. Proto mě ve volební kampani potkáte také u sběrných kontejnerů, popelnic a na popelářských vozech. Neštítím se žádné práce a jak se zpívá v jedné písničce od undergoundové skupiny DG307. „Pokud chceš mluvit o čistotě, měl by ses nejdřív projít kanálama s., potom o ni budeš mluvit míň, nebo vůbec,“ říká senátor Petr Fejfar.