Kdy hodláte KSČM zakázat?

Z VAŠICH DOPISÚ

Internet je vskutku fantastická věc. V dnešní době však slouží především těm silám, které se už více než 15 roků zalykají radostí z vítězství nad ‚komunismem’. Ostatně také ‚distributoři’ přicházejí na internetový trh zejména s tématy Politika, Komunismus, Drogy, Evropská unie… a Terorismus. A upředňostňují zejména takové politiky, kterým v žaludku leží ‚komunismus’ a všechna ‚nebezpečí’ s ním spojená.
21. ledna mi byl v internetu nabídnut jeden pozoruhodný článek s titulkem Štětina chce zrušit komunistickou stranu! Z přiloženého obrázku na mne hleděl bělovousý muž, připomínající tak trochu křesťanského mučedníka Ježíše Krista (který zřejmě umíral pro spasení všech lidí). V článku, pane Štětino, jsou citována některá vaše prohlášení. »Komunisté dle mne nebyli za celých patnáct let schopni provést sebereflexi a kát se ze svých hříchů. Ba naopak jsou zpupní a dále hlásají svou ideologii včetně třídní nenávisti.« Přečetl jsem si, pane Štětino, ještě jeden Váš výrok: »Už je na čase, abychom s tím něco udělali, protože ta síla komunistické strany roste a ani přítomnost v Evropské unii nás v budoucnu nemusí uchránit třeba před komunistickým pučem!«
V tomto případě ale jistě nejde jen o krocení nemajetných. Že, pane Štětino? Proto ještě jeden opis z internetového článku: »Zdá se, že Jaromír Štětina vlétnul do české politiky jako uragán. V rozhlasovém rozhovoru totiž dále prohlásil, že až se vypořádáme s minulostí (zákazem komunistů), bude čas na ozdravění politické přítomnosti.«
Nevím, co si pod pojmem ‚ozdravění politické přítomnosti’ představujete, ale před lety takové termíny používal jeden z předních ideologů Hitlerovy říše, jejich řádění proti Židům i ostatním Evropanům si tato planeta připomněla letos v lednu při 60. výročí osvobození Osvětimi Rudou armádou.
A ještě jednu poznámku, vážený pane Štětino!
Je Vám známo, že ve druhé světové válce nejpočetnějšími bojovníky proti hitlerovskému fašismu byli členové Komunistické strany Československa? A je Vám také známo, že komunisté v boji proti fašismu se nacházeli jak na východní, tak i západní frontě? V této souvislosti chci ještě podotknout… Je otázkou, kdo v současné době vlastně šíří ‚třídní nenávist’! Vždyť i školáci už vědí, že opět se rodí svět bohatých a chudých, svět majitelů všeho a svět těch, kteří před chladem utíkají do kanálů, protože města už nemají prostředky na rodící se ‚chudobince’ a noclehárny pro bezdomovce (kterými – podle některých politiků – se stali ti, kterým se nechce pracovat). Tomu však Vy nikdy neporozumíte, protože jste přesycen »demokratickou nenávistí«.