Foldyna si ulevil nad Štětinou: Je to průjem. A nastala kanonáda

parlamentnilisty.cz
28. července 2015, autor: mp

Poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) slyšel ve Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu europoslance Jaromíra Štětinu a podle všeho nevěřil vlastním uším. Byl to prý pořádný slovní průjem. A to ani zdaleka nebylo vše.

Europoslanec Jaroslav Štětina byl hostem úterních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu, kde popsal svou návštěvu na Donbasu. Zavítal i do tří dobrovolnických praporů, které jsou především ruskou propagandou označovány za nacistické. Podle Štětiny v jádru ale o žádné nacisty nejde a aby do tohoto problému mohlo být vneseno světlo, pozval vedoucího činitele praporu Azov na půdu Evropského parlamentu.

Foldyna k tomu poznamenal na sociální síti Facebook jedno. “Mluví, jako by byl jejich táta.“ Hned v úvodu byl ale podstatně ostřejší. “Poslouchám Štětinu na Radiožurnálu, tak to je průjem,“ poznamenal. Další diskutující pokračovali ve stejném duchu. Průjem prý představuje celá TOP 09 a Štětina patří do ústavu. To ale není vše. “Štětina nemluví, on si sere do krku (promiňte mi ten výraz),“ napsal další z diskutujících.

A jak Štětina pokračoval v rozhlasovém vystoupení, Foldyna konstatoval, že je to horší, než si myslel. Další občané zapojení v debatě označili europoslance Štětinu za kariéristu a bývalého komunistu, který převlékl kabát. Štětinu prý také nemá cenu poslouchat, protože je to ztráta času. Jde o duševní zvratky duševního mrzáka. Tak to vidí další z občanů.