Dopis senátora Štětiny redaktoru ČRo6 Radko Kubičkovi

Vážený pane Kubičko,

díky za zveřejnění mých dopisů na stránkách vaší rozhlasové stanice. Titulek nad jedním z nich je : Jaromír Štětina: Navrhuji debatu o mé minulosti .

Upozorňuji, a z mého dopisu je zřejmé, že jsem žádnou debatu o mé minulosti nenavrhoval. Navrhoval jsem konfrontaci s údajným svědkem, jehož citoval váš komentátor pan Ješ a diskusi o tom, jaké mediální metody dnes používá KSČM proti svým protivníkům.

Nevidím důvod, proč bych se měl zúčastňovat debaty na úplně jiné téma a prosím, abyste mne ze středeční debaty omluvili. Rád si vaši debatu o mé temné minulosti vedenou s falešnými svědky a opírající se o informace čerpané z komunistického tisku a z tvrzení RSDr. Hrabici na vaší stanici poslechnu. Doporučuji přizvat k besedě ještě několik redaktorů Haló novin, například soudruha Kojzara.

Považujete li za nutné uveřejnit na vašich webových stránkách i tento můj dopis, nemám námitek. Vymyslete k němu nějaký pěkný peprný titulek. Já i tento dopis, jakož i dřívější naší korespondenci také umístím na svých stránkách www.jaromirstetina.cz .

Prosím, abyste na svých stránkách uveřejnili i článek, který jste si u mne objednali pro vysílání minulou sobotu. Bez ohledu na to zda se vysílal či nikoliv. Na mém webu je zavěšený.

 

S pozdravem

Jaromír Štětina