BIS se mne snaží zastrašovat

V září 2008 jsem podal trestní oznámení na BIS. Utajené dokumenty, které jsem získal ve funkci senátora svědčí o tom, že vysocí důstojníci BIS protiprávně spolupracovali s orgány činnými v trestním řízení.

 

Příslušný státní zástupce na základě posudku inspekce BIS (sic!) věc odložil. Mám k těmto dokumentům stále přístup, což příslušní pracovníci BIS vědí a snaží se mne zastrašit organizováním kampaně, která má dokazovat, že jsem spolupracoval v době normalizace s StB. Podle zdrojů blízkých BIS k tomu používají (i zneužívají) své vlivové osoby a agenty. Patří k nim i aktivista Tomáš Pecina, bývalý pracovník BIS Jan Schneider a novinář Jan Rejžek. Byl jsem v době normalizace v souvislosti se svou protirežimní činností StB čtyřikrát zatčen. Nikdy jsem vázací akt s StB nepodepsal a nikdy jsem s StB nespolupracoval. Byl jsem v sedmdesátých letech veden jako PO (prověřovaná osoba), od roku 1984 jako NO (nepřátelská osoba), což jsou kategorie vylučující jakoukoliv spolupráci.

 

V posledních týdnech zesílily psané, telefonické i fyzické útoky. Poslední z nich se udál dnes dopoledne na Pankráci, kdy se auto, které jsem řídil,  snažil  agresivně vytlačit ze silnice muž v černé Octavii Škoda.

 

Podrobnosti:

 

http://www.jaromirstetina.cz/tiskovezpravy/zari-2008/byli-to-indiani-kmene-iguasu-1.html

 

http://www.jaromirstetina.cz/zivotopis/

 

 

 

 

Jaromír Štětina

 

senátor

 

 

 

V Praze dne 12. 9. 2011