Anonymní výhrůžky smrtí

Senátor Jaromír Štětina obdržel dnes nepodepsaný dopis, podaný dne 14.12.05 v Brně, poštovní razítko 655 02, Brno 2. V dopise se praví: Senátor Jaromír Štětina obdržel dnes nepodepsaný dopis, podaný dne 14.12.05 v Brně, poštovní razítko 655 02, Brno 2. V dopise se praví:

 

Tvoje drzost /prasečí/ Štětino i toho prašivce Mejstříka již přesahuje všechny meze. Komunisty rušit nebudete.Za jejich vlády jsme žili jako lidé.Budeme ale fyzicky likvidovat vás, dizidentskou chamraď. Najdeme si vás,tomu věřte.Dostanete kulku do týla.Hučín bude mezi prvními.Nezapomeneme ani na toho chrochtavého na Hrádečku.Zbraně a lidi na to máme.Jestli vás dostaneme živé,pak z vás budeme stahovat kůži z vašeho hnusného těla.Mi už vám ten sviňský a zlodějský kapitalizmus z hlavy vyženeme.Samozřejmě,že se podíváme také na vaše příbuzenstvo.Ti jsou jistě stejné zrůdy.

 

 

„V posledních dnech se množí vyhrůžky signatářům petice www.zrusmekomunisty.cz i zákonodárcům stojícím za novelou zákona  navrhující zákaz propagace komunismu a nacismu. Vidím přímou souvislost mezi těmito hrozbami a prudkou pomlouvačnou kampaní, kterou již řadu týdnů vede komunistický deník Haló noviny,“ uvádí senátor Štětina.

 

 

 

Pavla Hájková

tisková mluvčí senátora Jaromíra Štětiny

776742420