Senátor Štětina vyzývá své voliče , aby podpořili TOP 09

Senátor Jaromír Štětina dnes otevřeným dopisem vyzval voliče, kteří jej podpořili ve volbách do Evropského parlamentu, aby v podzimních volbách do Poslanecké sněmovny dali svůj hlas straně TOP 09:

 

 

Vážené dámy, vážení pánové,

 

dovolte mi, abych vám touto cestou poděkoval za hlasy, které jste dali ve volbách do Evropského parlamentu mně a hnutí Starostové a nezávislí. Jak víte, nepodařilo se nám křeslo v EP obsadit, přesto však považuji náš zisk 2, 3 % všech hlasů za úspěch. Tento výsledek pomohl kdysi regionální hnutí starostů povýšit na celostátní hnutí a umožnil starostům, aby mohli společně se stranou TOP 09 začít vytvářet ve všech krajích kandidátky do Poslanecké sněmovny.

 

Prosím Vás, vážené dámy a vážení pánové, podpořte v nastávajících volbách stranu TOP 09. Její úspěch ve volbách do Poslanecké sněmovny vidím jako zásadní předpoklad k tomu, aby byl zastaven nebezpečný nástup společné paroubkovsko-filipovské formace. To, že v čele strany TOP 09 stojí můj klubový senátorský kolega Karel Schwarzenberg, je pro mne zárukou, že se podaří sjednotit dosud nevyužitý potenciál středopravých voličů.

 

S přátelskou úctou

 

Jaromír Štětina

senátor

 

 

kontakt:

Pavla Hájková

tisková mluvčí senátora Jaromíra Štětiny

tel. 776742420

 

 

V Praze dne 18. června 2009