Odpověď Petru Cibulkovi

—– Original Message —–

Sent: Friday, September 08, 2006 8:53 AM
Subject: Re: NOVE ZPRAVY Z FRONTY: Info Uzunoglu <info@uzunoglu.info>: Ruska vojenska rozvedka GRU se za zadne situace nikdy nevzdava a stale pokracuje ZA VSECH OKOLNOSTI ve svem viditelnem ci neviditelnem boji a ve svych zpravodajskych hrach za naplnenim sveho nem
Milý pane Cibulko,
není to poprvé, co vypouštíte pomluvy o mé možné spolupráci s ruskou vojenskou rozvědkou či jinými tajnými službami. . Nikdy jsem nespolupracoval ani s KGB, ani s FSB, ani s STB ani s GRU a jsem na to dost pyšný. Vaše informace bych považoval normálně za urážku, nicméně se takového soudu zdržuji, protože vidím ve vašich zprávách, které dostávám, zřetelnou psychopatičnost. Informace, které šíříte mají jeden společný jmenovatel: jsou vedeny jakousi vnitřní zlobou. Dá se pochopit, ale vím, že proti zlu se má bojovat  usilovně , ale bez nenávisti, možná i s trochou nadsázky i trochou srandy. Nebuďte zapšklý, dostanete žaludeční vředy. To, že lžete, vám snad jednou v nebeské kanceláři odpustí kvůli dobrým skutkům, které jste v životě udělal. Jsou tam nahoře spravedliví a blahoslaví chudé duchem.
S pozdravem Jaromír Štětina
—– Original Message —–
Sent: Friday, September 08, 2006 1:23 AM
Subject: NOVE ZPRAVY Z FRONTY: Info Uzunoglu <info@uzunoglu.info>: Ruska vojenska rozvedka GRU se za zadne situace nikdy nevzdava a stale pokracuje ZA VSECH OKOLNOSTI ve svem viditelnem ci neviditelnem boji a ve svych zpravodajskych hrach za naplnenim sveho nemenneho cile! VEZMEME SI Z JEJICH VYTRVALOSTI PRIKLAD!!! Mozny priklad: Dopis nezavisleho senatora za Stranu zelenych Jaromira Stětiny (GRU?) ministru vnitra za ODS Ivanu Langrovi (GRU?), aneb SVUJ SVEMU: „O tureckých ilegalech – zapadnich dablerech, infiltrovanych do GRU a pusobicich dnes proti strukturam GRU v CR, aneb duvernici pani JUDr.D. Korinkove“.
NOVE ZPRAVY Z FRONTY: Info Uzunoglu <info@uzunoglu.info>: Ruska vojenska rozvedka GRU se za zadne situace nikdy nevzdava a stale pokracuje uz po generace – ZA VSECH OKOLNOSTI – ve svem viditelnem ci neviditelnem boji a ve svych zpravodajskych hrach za naplnenim sveho nemenneho cile!
Motto, na ktere bychom nemeli zapominat:
Rusko je vsude tam
kam jednou vstoupila
noha ruskeho vojaka!

VEZMEME SI Z JEJICH VYTRVALOSTI A JEJICH VERNOSTI SVYM NEJVYSSIM IDEALUM PRIKLAD A SE STEJNOU VYTRVALOSTI A USILIM NAPLNUJME NASE NEJVYSSI IDEALY(Pokud nejake jeste mame…)!!! Mozny priklad jejich nezlomne vytrvalosti, hodne vyssich cilu:
Dopis, pripojeny v priloze, „nezavisleho“ senatora za Stranu zelenych Jaromira Stětiny (GRU?) ministru vnitra za ODS Ivanu Langrovi (GRU?), aneb SVUJ SVEMU: „O tureckých ilegalech – zapadnich dablerech, infiltrovanych do GRU a pusobicich dnes proti strukturam GRU v CR, aneb duvernici pani JUDr.D. Korinkove„.
Vsechny potrebne informace k osobam
MUDr.Yekta Uzunoglu, JUDr.Ivan Langer, senator Jaromir Setina a k dalsim osobam jejich ceskych spolupracovniku jsou pro kazdeho k disposici ve dvou fulltextovych informacnich vyhledavacich nawww.cibulka.net.
Hluboce myslici a hluboce zodpovednou mensinu zdravi
Petr Cibulka
WWW.CIBULKA.NET