Hrdinům se neděkuje

Kandidáta do Senátu, pana Vladimíra Hučína dnes přijel podpořit na jedno z jeho předvolebních shromáždění senátor Jaromír Štětina.


Jaromír Štětina kolemjdoucím rozdával Hučínovy předvolební noviny.

„Podporuji Vladimíra Hučína, protože jsem ho za poslední rok, kdy se postupně očištoval u několika soudů od křivých nařčení, poznal jako člověka, který s omračující přímostí dokáže povýšit obecný zájem nad svůj zájem osobní. Potřebovali bychom v senátu takového kolegu jako sůl.“

 

Na náměstí TGM v Prostějově se celé odpoledne  konala autogramiáda knížky o Vladimíru Hučínovi  Hrdinům se neděkuje autora Vlastimila Podrackého.  Jaromír Štětina kolemjdoucím rozdával Hučínovy předvolební noviny. Vladimír Hučín jako čestný občan města Přerova a nositel Medaile J. A. Komenského je nejmladším členem Konfederace politických vězňů. Jeho statečný postoj mu v březnu 2001 přivodil propuštění z BIS,  zatčení policejním protiteroristickým komandem a roční vazební stíhání, o kterém se až dnes po všech zprošťujících rozsudcích obecných soudů a nálezech Ústavního soudu běžně píše jako o komplotu bývalých estébáků, komunistických prokurátorů a normalizačních soudců.

Vladimír Hučín kandiduje za volební obvod Prostějov v letošních podzimních senátních volbách, které se konají 20. a 21. října.