O KSČM referendum

FÓRUM ČTENÁŘŮ

Rath lhal o Neratovicích

V pořadu Nedělní partie na Primě pan doktor Rath pomluvil lživě naši městskou nemocnici v Neratovicích.
Jako obyvatelka Neratovic jsem pyšná na to, že naše malé město má svou nemocnici, která má takovou dobrou pověst, že se sem jezdí lidé léčit i z jiných krajů, rodit sem jezdí též maminky z Prahy a okolí. Můj tříletý vnouček se tu též narodil a celá naše rodina má velmi dobré zkušenosti, manželovi tu zachránili život. Jsou tu velmi dobří lékaři a obětavé sestry! Pan poslanec Rath by se měl nemocnici v Neratovicích omluvit. A na ty jeho sliby o zrušení poplatků už také nikdo neskočí. Poplatky jsou užitečné a 30 korun nikoho nezruinuje.
Například ve Švýcarsku je spoluúčast na léčení deset procent. To bychom se teprve divili, až by se platilo třeba deset procent za operaci a léčení, proti tomu je třicet korun u lékaře a šedesát v nemocnici s prominutím sranda.

ALENA BENDOVÁ

Neratovice

O KSČM referendum

Domnívám se, že o návrhu senátora Štětiny na zákaz KSČM, která je naší třetí nejsilnější politickou stranou, by měli rozhodovat v referendu všichni občané. A podle jeho výsledku tuto stranu buď zrušit, nebo nadále nepochybovat o její legalitě.

VLADIMÍR VERHUN

Ústí nad Labem